VIDEO: S čím si hrají děti ve vaně? Odpověď soutěžícího byla šokující. ´Aby nás nezrušili,´ hrozil se Matonoha

Publikováno 17. 10. 2017
Zdroj: TV Nova

V soutěži Co na to Češi spolu soutěží dva pětičlenné týmy, které se snaží uhádnout nejčastější odpovědi na danou otázku. Výroky soutěžících jsou ovšem nevyzpytatelné a často pobaví. Posledně tomu bylo nejinak!

Oblíbená soutěž, která přibližuje Čechům to, jak přemýšlejí, je plná humoru. Mladí soutěžící jsou výřeční a natolik bez zábran, že svou bezprostředností leckdy překvapí i samotného moderátora pořadu.

 

Tomáš Matonoha4
Zdroj: Nova.cz

Například po výroku soutěžícího na otázku "S čím si mohou hrát děti ve vaně?" zůstal Matonoha beze slov. Soutěžící odpověděl: "S ..." čímž dostal moderátora do rozpaků. Matonoha chvíli nevěděl, co odpovědět. Soutěžící ovšem pokračoval dál a ještě přilil olej do ohně tvrzením, že je to jeho "historická zkušenost."

Tomáš Matonoha5
Zdroj: Nova.cz

Co bylo ono slovo, kvůli kterému celý sál vybuchl smíchy? Jak slavný bavič reagoval? To a ještě více, se dozvíte ve videu.

Soutěž Co na to Češi můžete sledovat každý všední den na TV Nova od 17.25. Odvysílaný díl vždy najdete i na Nova Plus ZDE.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sexuální napětí v pořadu Co na to Češi: Kteří muži jsou nejlepšími milenci? Soutěžící šokovala. VIDEOVIDEO: Soutěžící vyrazil dech nejen lidem ve studiu. Nechtěně prozradil podivnou sexuální choutku


Nova.cz