Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Byla talentovaná a krásná, ale po skončení natáčení úspěšného seriálu Krok za krokem pověsila svoji slibně našlápnutou kariéru na hřebík. Řeč je o Angele Watson, která si v seriálu zahrála nafoukanou modelku Karen Foster, co dnes dělá místo hraní?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TO JE CHUDÁK! Představitelka modelky Karen ze seriálu Krok za krokem přišla o všechny peníze. Obrala ji její rodina!

Angela Watson v seriálu Krok za krokem
zdroj: TV Nova Angela Watson v seriálu Krok za krokem
aktualizováno 13.11.2017, 13:37 | 13.11.2017, 12:27 | TV Nova

Byla talentovaná a krásná, ale po skončení natáčení úspěšného seriálu Krok za krokem pověsila svoji slibně našlápnutou kariéru na hřebík. Řeč je o Angele Watson, která si v seriálu zahrála nafoukanou modelku Karen Foster, co dnes dělá místo hraní?

Seriál Krok za krokem je jeden z nejoblíbenějších a nejsledovanějších komediálních seriálů. S jeho slávou stoupla i sláva herců, kteří v něm hráli. Jednou z nich je i Angela Christine Watson. Ta se narodila 12. 11. 1975 v Danville do rodiny farmářů. Už jako malá byla velmi hezká, toho rodiče využili a přihlašovali ji na různé soutěže krásy, ze kterých si odnesla 60 korunek a 200 dalších trofejí. Díky těmto úspěchům se mohla rodina přestěhovat do Los Angeles a Angela odstartovala kariéru herečky a modelky.

Angela Watson alias Karen Foster
(Foto: oficiální zdroj)


Nejdříve se objevovala v místním divadle a reklamách, než přišla její první větší role – Alice Hansen v seriálu Davis Rules. Opravdu slavnou se ale stala až s příchodem sitcomu Krok za krokem. Zde si zahrála nafrněnou a vzhledem posedlou Karen Foster. Po konci seriálu, v roce 1998, už ale mnoho úspěchů neměla.

Angela Watson - 2
(Foto: Instagram)


Angela si neužila nejen slávy, ale ani moc peněz, které si vydělala. Její rodiče utratili všechny honoráře z natáčení Kroku za krokem – celých dva a půl milionu dolarů za deset let tvrdé dřiny! Na to konto v roce 2000 založila organizaci Child Actors Supporting Themselves (CAST), která pomáhá dětským hercům a talentům starat se o jejich finance!

  • Krok za krokem - 4
  • GALERIE: Jak se změnili herci ze seriálu Krok za krokem? - 7
  • GALERIE: Jak se změnili herci ze seriálu Krok za krokem? - 3
  • Dana z Krok za krokem - 2
  • Krok za krokem - 6
  • Krok za krokem - 5
  • Krok za krokem - 3
  • GALERIE: Jak se změnili herci ze seriálu Krok za krokem? - 8

Seriál Krok za krokem sledujte každý všední den od 12:30 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krok za krokem po 26 letech: Co dnes dělá roztomilá Al Lambert? Porodila a je moc krásná!

NENÁVIST VE MĚSTĚ: Samantha promluvila o vztazích s hereckými kolegyněmi ze slavné série. Zní to až děsivěSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář