PREZIDENTSKÉ VOLBY 2018: Skupina Nova nabídne divákům kompletní informace!

Aktualizováno 8.1. 2018 15:06
Zdroj: TV Nova

Česko bude už tento týden volit hlavu státu. První kolo prezidentských voleb proběhne 12. a 13. ledna. Skupina Nova přinese divákům podrobný a přehledný informační servis napříč všemi relacemi!

Ve středu 10. ledna od 17:45 začne na zpravodajském portálu TN.cz velká diskuze všech osmi protikandidátů současného prezidenta České republiky Miloše Zemana. Diskuzi z volebního studia povede moderátorka Michaela Šmídová, která během sedmdesáti pěti minut protikandidáty vyzpovídá. Ptát se bude na aktuální témata, která rezonují Českou republikou.

 

V den prvního kola, tedy 12. ledna, je pro diváky připraven speciál Snídaně s Novou z Pražského hradu. Moderování se ujme Michaela Šmídová, která bude mít po boku speciální hosty.
 

V sobotu 13. ledna televize Nova odvysílá mimořádné vstupy s průběžnými výsledky volby. Velký souhrn pak diváci uvidí v Televizních novinách.

TN2 - Michaela Šmídová
Zdroj: Archiv TV Nova

Během druhého kola volby, které se uskuteční 26. a 27. ledna v případě, že jeden z kandidátů nezíská nadpoloviční většinu, připravuje skupina Nova opět kontinuální vysílání, které začne ve 13:55. Moderovat budou Rey Koranteng a Michaela Šmídová. V rámci vysílání se diváci mohou těšit na živé vstupy, průběžné výsledky, reportéři budou informovat diváky přímo z volebních štábů a výsledky se budou zobrazovat i na interaktivních mapách. Diváci budou mít opět možnost se pomocí dotykové mapy dozvědět ty nejpodrobnější volební výsledky i za jednotlivé volební okrsky. Zjistí tedy, jak volili i jejich sousedé.

 

Skupina Nova během volby prezidenta republiky bude navíc pracovat s precizní grafikou. Poprvé v historii vysílání Novy jsme nafotili všechny kandidáty na prezidenta republiky. Pracovalo se se speciální technikou hry světla a stínů, která dodává fotografiím potřebnou dramatičnost.
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dakar s legendou, 1. díl: Jak to všechno začíná? Startem slavné rallye provází legendární Josef Macháček

TV Nova