Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Dokumentární série o těch nejsilnějších osudech žen, které se ocitly ve vězení, se vrací na televizní obrazovky! Co vás čeká hned v prvním díle této jedinečné série?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

SILNÉ EMOCE A TĚŽKÉ OSUDY: Na obrazovky se vrací nové příběhy Holek pod zámkem! Na co se můžete těšit?

Holky pod zámkem - 4
Holky pod zámkem - 4
aktualizováno 20.03.2017, 11:34 | 20.03.2017, 11:02 | TV Nova

Dokumentární série o těch nejsilnějších osudech žen, které se ocitly ve vězení, se vrací na televizní obrazovky! Co vás čeká hned v prvním díle této jedinečné série?

Televize Nova natáčí druhou řadu dokumentární série Holky pod zámkem. Série odhaluje pohled do soukromí a duší žen, které si odpykávají trest v ženských věznicích ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech. V jednotlivých dílech se diváci dozvědí, co dostalo ženy za mříže a jak se dívají na své trestné činy dnes. Díky štábu diváci nahlédnou do režimu ženských věznic i nepsaných pravidel přežití. Jak se se situací vyrovnává jejich nejbližší okolí a co budou dělat, až je propustí?

„První řada byla velmi populární a mezi diváky vzbudily jednotlivé příběhy velký ohlas, a proto jsme se rozhodli v tomto netradičním televizním projektu pokračovat a už v průběhu jara divákům přineseme jeho novou řadu,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

„Nejtěžší na celém natáčení bylo získat si důvěru jak k vězeňskému personálu, tak k jednotlivým ženám, jejichž činy jim změnily životní cestu. Chvíli trvalo vytvořit takové podmínky, aby nám začali všichni důvěřovat a aby nám vězenkyně svěřily jejich osudy a okolnosti, které je za mříže přivedly. Je také těžké držet si odstup od silných příběhů a těším se na to, až je představíme divákům. Věřím, že je strhnou stejně jako celý náš tým,“ prozradil režisér Jiří Fedurco.

Hned v prvním díle se diváci seznámí s životním příběhem ženy, která na sebe vzala vinu svého přítele, který na přechodu pro chodce srazil starého muže. Zdánlivě lehká nehoda však měla nedozírné následky a ovlivnila mnoho životních osudů. Jak se se svou vinou vyrovnává dobře situovaná žena, která se náhle musí začlenit do vězeňské skupiny a mnoho dalších strhujících příběhů odhalí dokumentární série, která se bude věnovat těm nejsilnějším osudům.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

WOW! Z divačky Jaroslavy je jiný člověk, podívejte se na její PARÁDNÍ PROMĚNU! A SOUTĚŽTE takéSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář