Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V oblíbených nováckých seriálech se to blondýnkami jen hemží! Tady je několik nejvýraznějších z nich. Kterou z nich máte nejraději?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Nevěrnice, pohodářky i sympatické maminky: Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!

Seriálové blondýnky
zdroj: TV Nova Seriálové blondýnky
aktualizováno 11.07.2017, 12:11 | 11.07.2017, 10:48 | Nova.cz

V oblíbených nováckých seriálech se to blondýnkami jen hemží! Tady je několik nejvýraznějších z nich. Kterou z nich máte nejraději?

Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Gympl s (r)učením omezeným nebo třeba Comeback. Ve všech těchto nováckých seriálech hrají blondýny. Kterou z nich máte nejraději? Bude to svérázná Marcelka z Comebacku nebo třeba Tereza z Ulice?

 

ULICE

Gábina Pumrová
– na gymnáziu se Gábina zamilovala do učitele tělocviku Hynka, se kterým otěhotněla. Tihle dva už spolu sice nejsou, ale vychovávají syna Šimona. Sympatická blondýnka se nyní prosazuje v módě. Její modely začínají být čím dál více oblíbené. Dokonce už měla úspěšnou módní přehlídku.

Seriál Ulice: Gábina dostane nečekanou nabídku...
(Foto: TV Nova)

Tereza Jordánová – Tereza má dvojče Matěje, se kterým ještě spolu s dalším kolegou ze školy bydlí. Tahle blondýnka už si prošla nejedním vztahem, stále ale hledá toho pravého. Učí ve škole český jazyk a mezi žáky je velmi oblíbená pro svůj lidský přístup.

Seriál Ulice: Tereza Jordánová největší sympaťačkou Ulice jedenácté sezony
(Foto: TV Nova)

 

Lenka Hejlová – manželka Jardy Hejla, se kterým si jednu dobu procházeli nelehkým obdobím. Nakonec se ale přeci jen vzali a teď spolu vychovávají dvě děti a žijí v rodinném domku za Prahou. Lenka je původem učitelka.

Léto s Ulicí: ep. 30 - Lenka se ocitne v ohrožení života...
(Foto: TV Nova)

Speciál Ulice: Jak to všechno začalo, tedy první díly Ulice, můžete sledovat po celé léto ZDE.

 


POLICIE MODRAVA

Lucie Krásenská
– policistka, která hned v prvním díle krimi seriálu policie Modrava sehrála erotickou scénku v autě, ve které svého manžela podvedla s kolegou Jájou Krásným. Lucie je ale týmovou hráčkou a spolu s kolegy si umí poradit i s těmi nejtěžšími případy.

Policie Modrava2 -

Všechny díly Policie Modrava najdete po celé léto zdarma ke zhlédnutí ZDE.

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Alena Rytířová
– nová naděje pro Čestmíra Mázla, nová láska, nová partnerka pro život. Alena je doktorka a pracuje v kamenické nemocnici. S bývalým manželem Karlem, který jí teď opět zasahuje do života, má dceru.

Ordinace: Alena Rytířová
(Foto: Archiv TV Nova)

Andrea Hanáková – dlouho trvalo, než se Andrea a Petr Hanákovi dali dohromady a vzali se. Jenže život jim do cesty staví neustále nějaké překážky. Momentálně je Andrea na zdravotnické misi, která přišla v pravou chvíli. Petr Hanák ji totiž podvedl s bláznivou Šárkou – a to je pro Andreu velká zrada.

Ordinace: Andrea Hanáková v šoku
(Foto: Nova.cz)

Chcete si připomenout začátky Ordinace? Po celé léto najdete první díly ZDE.

 

POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ

Dagmar Krásová
– bývalá manželka ředitele pojišťovny Tomáše Krause, se kterým má dceru Karolínu. Když ale Tomáš přišel na její nevěru s kolegou Francim, byl vztahu i rodinnému životu konec. Dagmar se ale po čase změnila, potkala zámožného podnikatele Jiřího Krásu, se kterým začali renovovat zámeček Grácii.

Pojišťovna štěstí - ZÁSADNÍ OKAMŽIKY: Dagmar má strach o děťátko

Karolína Krausová – dcera Dagmar, která se v dospívání natropila hloupostí. Dokonce si začala románek s Franzim, kvůli kterému se rozpadl vztah jejích rodičů!

Karolína Krausová (hraje Nikol Štíbrová)
(Foto: TV Nova)

Edina Krásová – krásná a sympatická dcera Jiřího Krásy už jen doplňuje trojici zmíněných žen. Dlouhou dobu studovala v zahraničí, aby se pak zamilovala do Ondry, syna Aničky Krausové.

Pojišťovna štěstí: Edina (hraje MIchaela Ochotská)
(Foto: TV Nova)

 

 

GYMPL S (R)UČENÍM OMEZENÝM

Eva Lenerová
– přísná ředitelka gymnázia, která pro ostré slovo nešla daleko. Vedle milujícího manžela měla románek s ne příliš chytrým telocvikářem.

Lucie Benešová - Eva Lenerová
(Foto: Nova.cz)

 

COMEBACK

Marcelka
– prodavačka v obchodě s hudbou, která neodmyslitelně patří k Tomáši Pacovskému alias Pacimu a Ozákovi! Bez ní by Comeback prostě nebyl fenoménem, jakým je.

Comeback - Francouzská restaurace

Celé díly Comebacku po odvysílání v televizi najdete ZDE!

Anketa
Hlasujte o nejoblíbenější seriálovou blondýnu!
81 hlasů
Gábina Pumrová
2165 hlasů
Tereza Jordánová
127 hlasů
Lenka Hejlová
50 hlasů
Lucie Krásenská
145 hlasů
Alena Rytířová
806 hlasů
Andrea Hanáková
34 hlasů
Dagmar Krásová
30 hlasů
Edina Krausová
56 hlasů
Eva Lenerová
113 hlasů
Marcelka
Hlasovalo 3675 lidí
 
 

ČTĚTE TAKÉ:

VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí! Která postava vám chybí nejvíce? HLASUJTE!

VÁŠNIVÉ POLIBKY A CHVÍLE PLNÉ VZRUŠENÍ: Sestřih deseti nejlepších seriálových líbacích scén!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář