Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zahrávat si s alkoholem může být pěkně ošemetné a ze skleničky na večer se může velmi snadno stát nezvladatelná potřeba. Své o tom ví i postavy z vašich oblíbených seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Kdo z nich si prošel peklem?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

SERIÁLOVÍ ZÁVISLÁCI: Kteří z vašich oblíbených hrdinů podlehli alkoholu a drogám?

Závislosti v seriálech
zdroj: TV Nova Závislosti v seriálech
aktualizováno 01.01.2017, 16:19 | 31.12.2016, 15:14 | TV Nova

Zahrávat si s alkoholem může být pěkně ošemetné a ze skleničky na večer se může velmi snadno stát nezvladatelná potřeba. Své o tom ví i postavy z vašich oblíbených seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Kdo z nich si prošel peklem?

Některé postavy už seriály opustily, s jinými se po vyléčení z jejich  závislosti můžete setkávat i nadále. Které seriálové postavy podlehly drogám nebo alkoholu? A komu se závislosti staly osudnými?

Leoš Mára
Nová posila v Ordinaci v růžové zahradě 2, Leoš Mára, kterého hraje charismatický Robert Jašków má problémy s drogami, kvůli kterým má stale častější výkyvy nálad a začíná už být docela i nebezpečný svému okolí. Jak tohle dopadne?
 

Ordinace: Robert Jašków jako doktor Leoš Mára
(Foto: Archiv TV Nova)

Petr Hanák
Také oblíbený Petr Hanák z Ordinace v růžové zahradě 2 dříve holdoval alkoholu a ze závislosti na něm se nedokázal sám vymanit a kvůli alkoholu se ocitl na samotném dně. S pomocí přátel a kolegů se mu nakonec podařilo nad alkoholem zvítězit! Po mnoha peripetiích už se mu podařilo najít stabilní vztah a vybudovat si dobrou pověst v nemocnici.

Ordinace: Petr Hanák
(Foto: TV Nova)

Gábina Šímová
Sympatická sestřička to v seriálu neměla jednoduché, prožila si mnoho nepěkných okamžiků, měla peripetie s láskou, psychické problémy a potýkala se i se závislostí na drogách. Z problémů se jí ale podařilo dostat a Gábina, stejně jako její krásná představitelka Sandra Nováková, je dodnes jednou z nejoblíbenějších postav Ordinace, byť už v ní nějaký ten pátek nehraje.

Sandra Nováková alias Gábina Šímová

Petr Boháč
Šarmantní Petr Boháč v podání Pavla Kříže už se sice v Ulici nevyskytuje, divákům seriálu ale ukázal, jak zákeřný dokáže alkohol být. Kvůli němu se z úspěšného inženýra stal řadovým dělníkem.

Léto s Ulicí: Petr je postaven před nelehké dilema...
(Foto: TV Nova)

Hrihorij Lisečko
Hrihorij to také neměl v životě jednoduché, jak už to bývá u těch, kteří propadnou podobné závislosti. Do náruče alkoholu jej zavedla zklamání v lásce. Jeho závislost se mu také stala osudnou: uhořel při požáru Bedřichovy dílny 5. září 2012.

Seriál Ulice: Hrihorij Lisečko - 22
(Foto: TV Nova)

Zuzana Hrubá
Kvůli drogám se z ní stala troska, opuštěná a nemilovaná. Život se s ní nepáral. Nad svým prokletím dokázala zvítězit, odrazila se ode dna a začala znovu. Pamatujete si ještě, čím vším si musela projít?

Seriál Ulice: Zuzana zatápěla Bedřichovi
(Foto: TV Nova)

Libuška Nekonečná
Z domácího násilí utíkala k alkoholu, za pár měsíců z ní byla jen troska. Skončila na dně, ze kterého se s pomocí svých blízkých a později také Libora dokázala vyhrabat a opět se postavit na vlastní nohy.

Seriál Ulice: ep. 2745 - Libuška se loučí...
(Foto: TV Nova)

Pamatujete si je všechny? Chybí vám ve výčtu ještě někdo?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zapomenuté postavy z Ordinace. Pamatujete si, koho hrály?
ZAJÍMAVOSTI z kostymérny Ulice: Kolik tisícovek kostýmů už prošlo kostymérkám rukama?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář