Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Charismatický, pohledný, férový, svalnatý, drsný, romantický. Jakému typu mužů dáváte přednost? Který vás zaujal natolik, že byste ho chtěli poznat i ve skutečnosti? A co víc, třeba s ním rovnou zajít na rande? Dejte hlas milovanému fešákovi!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VYSNĚNÉ RANDE SE SERIÁLOVÝM FEŠÁKEM: Kdo by to byl? Dejte mu hlas!

Fešáci z Nováckých seriálů!
zdroj: TV Nova Fešáci z Nováckých seriálů!
aktualizováno 29.12.2017, 17:45 | 29.12.2017, 17:45 | Maci/nova.cz

Charismatický, pohledný, férový, svalnatý, drsný, romantický. Jakému typu mužů dáváte přednost? Který vás zaujal natolik, že byste ho chtěli poznat i ve skutečnosti? A co víc, třeba s ním rovnou zajít na rande? Dejte hlas milovanému fešákovi!

Petr Hanák (herec Radim Fiala) z Ordinace v růžové zahradě 2
Pokud byste chtěli jít na rande s někým, kdo má pro strach uděláno, je tím správným parťákem právě Petr. Vrhá se po hlavě do nebezpečných situací, aby pomohl. Chrabrost a čestnost mu nechybí. Občas se dopustí chyby, ale to je lidské. Srdce má však na správném místě a je to dobrý kolega i kamarád.

Ordinace: Smíšek Radim Fiala - 19
(Foto: Archiv TV Nova)
Jonáš Hrzán
(herec a zpěvák Milan Peroutka) z Ordinace v růžové zahradě 2
Rodinu má na prvním místě, umí milovat, říká pravdu do očí a stojí si za svým. Je starostlivý a pro jeho úsměv byste mu snesli modré z nebe. Pozvali byste jeho?

Ordinace v růžové zahradě - Jonas, Milan Peroutka
(Foto: TV Nova)
Marek Doležal (herec Štěpán Benoni) z Ordinace v růžové zahradě 2
Marek možná na první pohled působí arogantně a chladně, je to však jeho maska. Uvnitř je to citlivý chlap. Vždy ví, co má dělat, je praktický, okamžitě jedná a funguje na 100%. Je svůj, s ničím si moc nebere servítky a slovo "nuda" snad ani nemá ve svém slovníku. A charisma by mohl rozdávat! Vyrazili byste na rande právě s Markem?

Ordinace: Štěpán Benoni coby Marek - 6
(Foto: Archiv TV Nova)
Lukáš Panenka (herec Jakub Štáfek) ze Specialistů
Kandidát na komisaře a kluk z venkova, který si tím, co dokázal, nahnal sebevědomí. Myslí si o sobě, že na ženy působí neodolatelným dojmem, což ve výsledku působí spíš opačně - dotěrně. Naštěstí si z odmítnutí těžkou hlavu nedělá. Zase ale ví, co chce a až potká tu pravou, tak se země zatřese. Pokud byste vyrazila na rande s Lukášem, dáme ruku do ohně za to, že pro sympatickou slečnu udělá opravdu cokoliv!

Specialisté: Jakub Štáfek jako Lukáš Panenka
(Foto: Archiv TV Nova)


 


Krásný Jája (herec Michal Holán) z Policie Modrava
Usměvavý, pozitivní, modrooký a přitažlivý muž. Velmi o sebe dbá, sleduje poslední módní trendy a je tady vždy pro druhé. Vyrazila byste na večeři s vyléčeným sukničkářem, který už ocení to, co doma má? 

Policie Modrava: Michal Holán coby Krásný Jája
(Foto: Archiv TV Nova)
Prokop Král (herec Matěj Hádek) z Dámy a Krále
Trochu podivínský, zato nadprůměrně inteligentní. Soukromý vyšetřovatel se škraloupem v minulosti - před patnácti lety byl obviněn ze závažné loupeže a poté se skrýval. Pokud byste chtěli na rande vyrazit s osobností, byl by pro vás tou správnou volnou právě Prokop. Jen byste museli mávnout rukou nad tím, že často a rád prosazuje svůj názor. Zato byste od něj dostali bezpečí.

Prokop Král - 17
(Foto: Archiv TV Nova)

 


Robert Bláha (herec Vuk Čelebić) z Ulice
Je mladý, pohledný, cílevědomý a ví, co v životě chce. Mladý PR manažer nemá se ženami nejmenší problém, sbalí kteroukoliv. Je to od pohledu sympaťák, jenomže každý jeho krok je velmi dobře promyšlený tak, aby hrál v jeho prospěch. Má vynikající komunikační schopnosti, díky kterým dokáže bravurně manipulovat s lidmi. Která by ale odolala?

Seriál Ulice: ep. 3332 - Robert je Adrianě nevěrný v její garsonce...
(Foto: TV Nova)

 


David Kučera (herec Matouš Ruml) z Ulice
Správný, milý, přátelský a veselý. Budete se s ním cítit jako doma. Podržel by vám dveře, odsunul židli, nasadil kabát. Byla byste středem jeho zájmu vždy a všude. A nejen to, je charismatický, pohledný a jako učitel fyziky je i vysoce inteligentní. To je partie, nemyslíte?!

Seriál Ulice: David se nečekaně odváže
(Foto: TV Nova)

 

 
Kryštof Mareček (herec Kryštof Rímský) z Ulice
Kryštof, kterému však nikdo neřekne jinak než "Máro", je jeden z nejsympatičtějších mužů z Ulice, co říkáte? Mladý podnikatel je i velmi dobrá partie. Hlavně je to pohodář. Jen by potencionální přítelkyně musela překousnout jeho velmi svéráznou matku, která se mu často a ráda plete do života. Ale kdo ví, třeba byste jí padli do oka!

Seriál Ulice: Mára má o čem přemýšlet...
(Foto: TV Nova)


Anketa
Se kterým seriálovým fešákem byste ráda zašla na rande?
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY

TAJNOSTI JAKUBA ŠTÁFKA: Na place mu kolegové provedli drsný kanadský žertík! Co se stalo?

FOTKY: Kryštof Rímský se pochlubil svými SYNY!

Partnerský duel po 11 letech manželství! Jak dobře se znají herci Matouš a Tereza Rumlovi!

PRVNÍ FOTO: Michal Holán z Policie Modrava ukázal syna a prozradil detaily porodu. Na sále zaválel!

Autor: MaciSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář