Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hvězda Muzikálu ze střední na sobě tvrdě maká! V posledním filmu, který natočil, se objevil v takové formě, že jeho dokonalé tělo zastínilo celý snímek!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

JAK TO UDĚLAL: Hvězda filmu Muzikál ze střední prošla radikální proměnou! Poznali byste ho vůbec?

Muzikál ze střední a jeho hvězda
zdroj: TV Nova / Facebook Muzikál ze střední a jeho hvězda
aktualizováno 02.07.2017, 13:08 | 02.07.2017, 11:27 | TV Nova

Hvězda Muzikálu ze střední na sobě tvrdě maká! V posledním filmu, který natočil, se objevil v takové formě, že jeho dokonalé tělo zastínilo celý snímek!

Od začátku natáčení posledního pokračování oblíbeného filmu pro náctileté Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník, uplynulo už celých 10 let. Hvězda tohoto filmu a idol dívčích srdcí Zac Efron v té době vypadal ještě jako roztomilý hubený klučina s nevinnou tvářičkou. Od té doby ale jeho tělo prošlo radikální změnou!

Během natáčení tří dílů Muzikálu ze střední musel každý den tři hodiny cvičit v posilovně, aby zformoval svou postavu k dokonalosti. Hrál totiž kapitána basketbalového týmu, takže dobrá forma byla nezbytností. V posilovně si to oblíbil natolik, že tam následně začal trávit ještě mnohem více času.

Naposledy se tento americký herec objevil ve filmu Pobřežní hlídka, který je aktuálně v kinech. Spíše než tento film, jež je filmovou parodií na úspěšný americký seriál z 90. let, vyvolalo větší reakce diváků vyvinuté tělo Zaca Efrona.

Zac Efron ve filmu Znovu sedmnáctiletý
(Foto: Oficiální zdroj)

Devětadvacetiletý herec je svou vysportovanou postavu dobře známý a je těžké jmenovat alespoň jeden film, kde neodhalil svůj vypracovaný hrudník. Ovšem ve filmu Pobřežní hlídka se předvedl na mnohem vyšší úrovni.

Zac Efron pro svou postavu kvůli tomuto filmu udělal maximum. Jeho neuvěřitelná síla, kterou díky formování postavy získal, je vidět i ve filmu, kdy během jedné scény zdolává zavěšený za ruce neuvěřitelně těžkou překážkovou dráhu. O svalech, které byly při této scéně na jeho těle vidět, jste možná ani nevěděli, že jimi lidské tělo oplývá.

Od posledního dílu Muzikálu ze střední je to opravdu velký skok!

  • Zac Efron - 7
  • Zac Efron - 6
  • Zac Efron - 3
  • Zac Efron - 4
  • Zac Efron - 5
  • Zac Efron
  • Baywatch, Kelly Rohrbach, Dwayne Johnson a Zac Efron - 4
  • Zac Efron - 6
  • Zac Efron - 1

Připomeňte si mladičkého Zaca Efrona ve filmu Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník v neděli 2. července od 11:00 na TV Nova. Nnebo v reprízách 4. července od 14:00 a 5. července od 7:05 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Jak dnes vypadají vládci Středozemě? Takhle se hvězdy Pána prstenů změnily po 16 letech!

FOTO: Malého kluka z E.T. - Mimozemšťana byste dnes nepoznali. Hraje v těch nejdrsnějších hororech!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář