Jackie, Máňa, Čenda i Miňonka: Který seriálový pejsek si vás nejvíce získal? HLASUJTE!

Aktualizováno 9.7. 2018 16:20
Seriáloví mazlíčci
Zdroj: Archiv TV Nova

I seriálové postavy kolem sebe potřebují němé tváře. Podívejte se na výběr těch, které vám jistě utkvěly v paměti! Který seriálový pejsek je podle vás ten nej?

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2


Miňonka

Roztomilá fenečka Miňonka je vychovanou, klidnou a mazlivou psí dámou, která díky paničce Bibi sleduje nejnovější psí trendy. Zamilují si ji všichni, kdo se s ní seznámí. Ve skutečnosti ji ztvárňují dvě fenky.

Zvířata v Ordinaci: Pes Miňonka - 4
Zdroj: Archiv TV Nova


Jezevčík Čenda

Už legendární Čenda je nedílnou součástí Ordinace přes osm let a Jindřichu Valšíkovi dělá tenhle miloučký jezevčík samou radost. A je to velký pohodář. V jeho roli se vystřídali už tři pejsci. Úplně první představitel čtyřnohého kamaráda již zemřel, nyní ho ztvárňují dva, přesněji dvě – jsou to k překvapení diváků fenky.

Zvířata v Ordinaci: Pes Čenda - 2
Zdroj: Archiv TV Nova


• MAZLÍCI V ORDINACI: Příšera, Funny, Lus, Čenda a jiní. Hlasujte o NEJ mazlíčka!

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ

Funny

Nezapomenutelný zlatý retrívr byl oddaný až do svého posledního dechu, kdy zemřel jako psí hrdina při ochraně své rodiny Barnových. Zároveň byl úplně prvním seriálovým psem, který do Ordinace nastoupil. Podle posledních informací by měl být ještě naživu a užívat si zasloužené rozmazlování ve stáří. 

Zvířata v Ordinaci: Pes Funny - 3
Zdroj: Archiv TV Nova


Příšera

I když odešla ze seriálu se svými představiteli v první řade, rodinou Váchů, nelze na ni zapomenout. Vryla se do paměti svým nevídaným vzhledem i rošťáckou povahou. 

Zvířata v Ordinaci: Pes Příšera - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

ULICE


Máňa

Psí herečka Máňa se zprvu objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde její reálná i seriálová panička Dana Syslová hrála Evelýnu, maminku doktora Šebka. Následně pak šest let dělala radost rodině Peškových v seriálu Ulice. I když už seriálová Máňa umřela, třináctiletá fenka se stále těší dobrému zdraví a se svou paničkou chodí pořád do práce, zůstává už ale pouze za kamerou.

• Fenka Máňa se má čile k světu: Kolik si vydělala účinkováním v Ulici?

Ulice: Dana Syslová a Máňa
Zdroj: TV Nova


Jackie

Po odchodu Máni se na plac vřítila fenka Jackie. Svůj domov našla u Terezy s Davidem. Ve skutečnosti je představitelka Terezy, oblíbená herečka Patricie Solařiková, velkou milovnicí zvířat a Jackie je její vlastní. Nádherná fenka si v seriálu zahrála chvíli, určitě si ji ale všichni pamatují.

Ulice: Patricie Solaříková se svým pejskem Jackie
Zdroj: Archiv TV Nova

Anketa

Který domácí mazlíček se stal vašim nejoblíbenějším?

Hlasovalo 1130 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

Nova.cz