Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Anička Slováčková září na všech frontách! Jak si užila svou účast v novém pořadu Hvězdná párty? Podívejte se na rozhovor!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Anička Slováčková si zařádila v nové párty soutěži. Jak na to vzpomíná? Proč bylo natáčení tak skvělé?

Prostě jsme zapařili, říká Anna Slováčková

Vložit video na:

aktualizováno 16.10.2016, 09:44 | 14.10.2016, 16:38 | Nova.cz

Anička Slováčková září na všech frontách! Jak si užila svou účast v novém pořadu Hvězdná párty? Podívejte se na rozhovor!

V Hvězdné párty, nové soutěži televize Nova, se nám mimo jiné představila i nejmladší účastnice druhé řady Tvoje tvář má známý hlas. Půvabná Anna Slováčková, která má talentu na rozdávání, předvedla nejen své malířské schopnosti, ale i dobrou paměť! V rámci soutěže se projevila jako silný člen týmu a ostudu si rozhodně neutrhla!
 

Celebrity v Hvězdné párty soupeří a jde o nervy! - 9
(Foto: TV Nova)


Anička si soutěž opravdu užila a to nejen díky svým kolegům, se kterými má velmi dobrý vztah. Byla to prý velká sranda a párty, jak má být! "Jídlo, pití, házení popcornem a takové to hraní aktivit." Tak popisuje svůj zážitek nadaná zpěvačka.


Anna Slováčková - 2
(Foto: TV Nova)


A co konkurence? Dle Aniččiných slov vůbec své soupeře nevnímala jako soupeře, ani ty z první řady Tvojí tváře! Prostě se sešli přátelé u Petra Rychlého v obýváku! Na rozhovor s Aničkou se podívejte ve videu!

 

Nepřehlédněte:

Show HVĚZDNÁ PÁRTY startuje! S Petrem Rychlým to byla ohromná sranda, říká David Kraus

 
Návyková záležitost: Hvězdná párty má potenciál stát se hitem. VIDEOSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář