Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Televize Nova na tiskové konferenci představila programové novinky pro jarní sezonu. Hvězdy oblíbených seriálu prozradily, na co se diváci můžou těšit! Jaký zmatek vnese do seriálu Ulice nová postava?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Představitelka nové postavy promluvila: Do seriálu Ulice přinese parádní ´čóro móro´

Vložit video na:

aktualizováno 11.02.2018, 11:28 | 11.02.2018, 11:28 | TV Nova

Televize Nova na tiskové konferenci představila programové novinky pro jarní sezonu. Hvězdy oblíbených seriálu prozradily, na co se diváci můžou těšit! Jaký zmatek vnese do seriálu Ulice nová postava?

Přehrát poslední díl

V galerii Mánes proběhla v pondělí 5. února 2018 tisková konference televize Nova, které předcházely náročné přípravy. Velkolepou událost si nenechala ujít spousta známých tváří z nováckých seriálů. Na zvídavé otázky novinářů přišli odpovídat například Milan Peroutka, Dana Morávková, Ivan Vyskočil či Bára Štěpánová.

Tisková konference TV Nova - Ordinace
(Foto: TV Nova)

Mezi přitomnými byla i herečka Jiřina Daňhelová, která se již zanedlouho představí divákům v seriálu Ulice. „Začnu aktuálně hrát postavu Johany Tůmové, což je taková ztřeštěná holka, která vstoupí do života Filipu Rajmontovi jakožto Otíkovi,“ vyzradila Jiřina. „No, a udělám tam trošku čóro móro,“ smála se.

JARO NA NOVĚ: SuperStar, Robinson a další nové formáty i návrat stálic! Na co se můžete těšit?

V rámci programu rovněž vystoupily dvě známé slovenské zpěvačky - Emma Drobná, vítězka čtvrté řady Česko Slovenské Superstar, a Katarina Knechtová, kterou naopak budou diváci vídat coby jedinou ženu v porotě nové řady oblíbené pěvecké soutěže.

Tisková konference TV Nova - Superstar
(Foto: TV Nova)

Co herci prozradili z nadcházejících epizod populárních seriálů? Na rozhovory a souhrn toho nejlepšího se podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO: Tajná svatba, intriky a podrazy, těžké zkoušky, nové postavy i nové lásky. Na co se můžete těšit v novém roce?

Těžká pravda, milenec, touha po pomstě, dítě i nečekaná láska. V NOVÝCH DÍLECH Ordinace to bude vřít!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Patricie Solaříková

Patricie Solaříková prozradila, co nejlepšího jí do života seriál Ulice přinesl! Nebo spíše koho? »

Sympatická herečka z Ulice Patricie Solaříková (29) prozradila, co nejlepšího jí do života přinesl seriál Ulice. Nebo spíše koho... ... více»

Programové schéma TV Nova - jaro 2018

Skupina Nova představila program jarní sezóny 2018. Vrátí se SuperStar i Robinsonův ostrov! »

Praha, 5. února 2018 – Skupina Nova představila novinky i pokračování úspěšných projektů, které nasadila na televizní obrazovky na jaro 2018. Pokračuje s nabídkou atraktivního obsahu plného nejlepší zábavy, důvěryhodného zpravodajství a publicistiky, včetně seriálové a filmové tvorby. Na TV Nova se vrátí pokračování celosvětově fenomenální pěvecké show SuperStar, nové epizody kriminálních seriálů Specialisté a Dáma a Král a druhá série úspěšné reality show Robinsonův ostrov. Na další příběhy svých oblíbených postav se mohou těšit i diváci seriálů Ordinace v zahradě 2 a Ulice, pokračovat bude Výměna manželek. Televize připravuje další díly oblíbené dokureality série Malé lásky a reality show Mise nový domov. ... více»