Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V pořadu Soudy Kláry Slámové je tvrdá a nekompromisní, jaká je ale v soukromí? Na povrch vyplouvají dosud neznámé detaily ze života tvrdé advokátky.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

POD PALBOU OTÁZEK: Soudkyně Klára Slámová podrobena křížovému výslechu! Co vyplulo na povrch?

Vložit video na:

aktualizováno 28.03.2017, 09:51 | 27.03.2017, 00:13 | TV Nova

V pořadu Soudy Kláry Slámové je tvrdá a nekompromisní, jaká je ale v soukromí? Na povrch vyplouvají dosud neznámé detaily ze života tvrdé advokátky.

Nový pořad ze soudní síně v čele s nekompromisní a břitkou advokátkou Klárou Long Slámovou ukazuje jen jednu z tváří této známé obhájkyně. Když ji ale reportérka TV Nova podrobila palbě otázek přímo na tělo, odhalila Klára tu tvář, kterou vídají i její nejbližší.

Soudy Kláry Slámové - Pokus o vraždu už dnes - 12
(Foto: TV Nova)

Když se advokátka rozpovídala o své malé dcerce, doslova se rozzářila. Dokonce prozradila jak a kde se seznámila s manželem. Že jde o romantický příběh se přesvědčte v přiložené video reportáži.

Soudy Kláry Slámové - Pokus o vraždu už dnes - 7
(Foto: TV Nova)

Povolání Kláry Long Slámové jistě není jednoduché a vyžaduje důslednou přípravu. Za léta v právním prostředí získala nemálo zkušeností, i přesto si ale dokáže představit, že by profesi změnila. Jaká oblast ji láká?

Klára Slámová
(Foto: TV Nova)

Podívejte se na video, které vám břitkou soudkyni ukáže z tak trošku jiného úhlu!

KTERÝ BYL TEN NEJ? Soudkyně musela rozhodovat o osudu dítěte i nevěře manžela! HLASUJTE

VZKAZ PŘES MÉDIA: Tohle se známé soudkyně Slámové líbit nebude. ´Promiňte, Kláro, ale je to tak!´Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář