Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jak se zbavit nevěsty je romantická komedie hollywoodského typu. Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PIKANTNOSTI Z NATÁČENÍ Jak se zbavit nevěsty: Tajná svatba, kolaps na place i striptýz!

Jak se zbavit nevěsty - 9
zdroj: oficiální zdroj Jak se zbavit nevěsty - 9
aktualizováno 25.08.2017, 13:56 | 25.08.2017, 13:56 | Maci/nova.cz

Jak se zbavit nevěsty je romantická komedie hollywoodského typu. Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda.

Lenka Vlasáková hraje v Jak se zbavit nevěsty moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové. S bývalým manželem, kterého hraje sympatický David Matásek, má skvělý vztah a jak říká její kamarádka: „Nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady“. A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách! Co jí sdělí? Hodlá se znovu oženit! Ale ne s ní. S krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou.

Jak se zbavit nevěsty - 1
(Foto: oficiální zdroj)


To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy se nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je pro ni ta správná výzva. S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata, závod, bratrský souboj o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová a jeden potrhlý operní pěvec. Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér v podání Matěje Rupperta.

A na úplný závěr přijde finále s velkolepou akční dortovou scénou, jakou český film dlouho nezažil. Podívejte se na zajímavosti, které provázely natáčení filmu!

1) Natáčení nebylo pro herce jednoduché. Andrea Kerestešová skončila v nemocnici po těžké alergické reakci na vosí bodnutí. Následně byl převezen do nemocnice i hlavní dětský hrdina filmu. Osmiletý herec Matyáš Bystroň zkolaboval přímo na place během natáčení na základní škole na Lyčkově náměstí. Začal zvracet, do toho přišla vysoká horečka a byl odvezen do motolské nemocnice.


2) Vypadá jako přírodní typ, který si na hezké hadry, líčení a styling prostě nepotrpí. Ale jak jde o roli, tak se herečka Lenka Vlasáková mění k nepoznání! Ve filmu se nebála a dokonce ukázala striptýz!


3) Andrea Kerestešová hraje ve filmu nevěstu, která se nakonec vysněné svatby dočká! Jak to však má sympatická herečka ve skutečném životě? Rozhodně si kvůli tomu nemusela vytrpět to, co její filmová postava! A sňatek se jí na rozdíl od mnoha známých tváří opravdu podařilo utajit. Herečka provdala se za svého dlouholetého přítele, muzikanta Mikoláše Růžičku.

  • Jak se zbavit nevěsty - 10
  • Jak se zbavit nevěsty - 9
  • Jak se zbavit nevěsty - 8
  • Jak se zbavit nevěsty - 7
  • Jak se zbavit nevěsty - 6
  • Jak se zbavit nevěsty - 5
  • Jak se zbavit nevěsty - 4
  • Jak se zbavit nevěsty - 3
  • Jak se zbavit nevěsty - 2
  • Jak se zbavit nevěsty - 1


4) K filmu natočila Dara Rolins videoklip na písničku Wild world, kterou speciálně pro tento snímek přezpívala. Další, kdo se podílel na soundtracku, byl například David Kraus se svým hitem Překrásná.


5) Pro dceru Veroniky Žilkové, Kordulku, se jedná o první filmovou roli v jejím životě. Roli přijala kvůli tomu, aby si mohla pořídit poníka.


6) David Matásek byl, stejně jako jeho filmová postava, rozvedený a následně se opět oženil.


7) Film se natáčel hlavně na přehradě Orlík v jižních Čechách.


Zábavnou komedii Jak se zbavit nevěsty můžete sledovat poprvé na televizních obrazovkách v sobotu 26. srpna 2017 od 20:20 na TV Nova!NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ŠÍLENÉ: Takhle se změnili puberťáci z Beverly Hills 90210 po 27 letech. Nepoznáte je!

FILMOVÁ MÍSTA 7: Nebezpečná chyba v Ženách v pokušení! Co by se hrdinům v reálu pořádně vymstilo?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář