Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V neděli v noci se v Americe předávaly prestižní ceny filmové akademie Oskar. Porota vybrala nejen nejlepší film loňského roku, ale především zvolila nejlepšího herce a herečku. Komu byste udělili zlatou sošku, kdyby se volil nejlepší herec a here...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

OSCAR pro seriálové herce: Kteří herci by si ho podle vás zasloužili?

Seriálový oskar
Seriálový oskar
aktualizováno 01.03.2016, 08:41 | 29.02.2016, 14:26 | Nova.cz

V neděli v noci se v Americe předávaly prestižní ceny filmové akademie Oskar. Porota vybrala nejen nejlepší film loňského roku, ale především zvolila nejlepšího herce a herečku. Komu byste udělili zlatou sošku, kdyby se volil nejlepší herec a herečka našich seriálů?

Do užšího výběru ankety jsme zvolili 7 herců a hereček, které skoro denně vídáte na obrazovkách televize Nova ve vašich oblíbených seriálech. Kdo z nich by si podle vás za své herecké umění zasloužil Oskara?

ŽENY:

Jana Stryková

Tajnosti Jany Strykové
(Foto: Nova.cz)


Za ztvárnění sestřičky Kateřiny Vránové v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kterou po celou dobu provází smůla na muže, si nominaci na nejlepší herečku určitě zaslouží.


Zlata Adamovská

Ordinace v růžové zahradě 2 - Zlata Adamovská jako Běla
(Foto: Nova.cz)


Běla Valšíková je stálicí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ráznou doktorku, která v životě nemá moc štěstí, ale nic si z toho nedělá, hraje Zlata Adamovská perfektně.


Dana Morávková

Ordinace: Focení Dany Morávkové fotografkou Lenkou Hatašovou - 2
(Foto: Nova.cz)


Postava Zdeny Suché sice na čas z kamenické nemocnice zmizela, to ale neznamená, že si Dana Morávková nezaslouží nominaci za ztvárnění této sympatické doktorky.
 

Hana Maciuchová

Ulice - Miriam Hejlová
(Foto: TV Nova)


Ačkoliv už postava Miriam Hejlové ze seriálu Ulice zmizela, její představitelku v této nominaci vynechat nemůžeme! Přeci jen strávila s postavou učitelky Miriam několik let!
 

Patricie Solaříková

Seriál Ulice: Sexy fotky Patricie Solaříkové - 23
(Foto: TV Nova / Lenka Hatašová)


Postava Terezy Jordánové je v seriálu Ulice již od jejího začátku. Patricie s postavou sympatické Terezy vyrostla a patří mezi nejlepší herečky seriálu.
 

Ljuba Krbová

Seriál Ulice: Oslava Ančiny padesátky - 10
(Foto: TV Nova)


Sympatická Anna Lišková ze seriálu Ulice by pro svoji rodinu udělal cokoliv. A herečka Ljuba Krbová ji hraje opravdu výborně.


Hana Vagnerová

Expozitura: Hana Vagnerová


Herečka Hana Vagnerová si zahrála vyšetřovatelku Terezu Hodačovou již v seriálu Expozitura. Momentálně Hana Vagnerová alias Tereza Hodačová chrání prezidenta republiky v seriálu Atentát.

MUŽI:


Martin Stránský

Ordinace: Martin Stránský
(Foto: Nova.cz)


Doktor Ota Kovář v minulém roce ordinoval v Doktorech z Počátků, nedávno se však vrátil zpět do kamenické nemocnice seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.


Petr Rychlý

Ordinace: Petr Rychlý
(Foto: TV Nova)


Čestmír Mázl alias Petr Rychlý se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyskytuje již od jeho začátku a proto nesmí mezi nejlepšími nominovanými herci chybět.
 

Jan Čenský

Ordinace: David Suchý
(Foto: Archiv TV Nova)


Sympatický primář David Suchý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sice na chvíli zmizí, vydal se totiž na misi do Ugandy, i tak ale patří k nejlepším hercům seriálu.
 

Martin Zounar

Ordinace: Vysmátý Bobo Švarc
(Foto: Nova.cz)

 

Martin Zounar si nominaci mezi nejlepší seriálové herce vysloužil dokonalým ztvárněním doktora Boba Švarce, který věčně soupeří se svojí manželkou Heluš.
 

Rudolf Hrušínský ml.

Seriál Ulice: Vlasta Pešek je občas na zabití...
(Foto: TV Nova)


Vášnivý rybář a majitel činžovního domu Vlastimil Pešek patří ke stálicím seriálu Ulice, Jeho představitel Rudolf Hrušínský ml. zase patří k nejlepším českým hercům.
 

Oldřich Kaiser

Oldřich Kaiser - 2
(Foto: TV Nova)


Bohoušek je oblíbená postavička hausbótové zátoky seriálu Na Vodě. Oldřich Kaiser je však ve své roli zanedbaného alkoholika k nepoznání.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer
(Foto: TV Nova)


Hugo je smolař, který se musel nastěhovat do hausbótové zátoky ke svému kamarádovi. Herec Lukáš Langmajer postavu naivního a hodného Huga v seriálu Na Vodě hraje opravdu přesvědčivě.

 

Anketa
Kdo je nejlepší herečka seriálů TV Nova?
695 hlasů
Jana Stryková
557 hlasů
Zlata Adamovská
540 hlasů
Dana Morávková
2002 hlasů
Hana Maciuchová
111 hlasů
Ljuba Krbová
508 hlasů
Hana Vagnerová
Hlasovalo 5288 lidí
 

Anketa
Kdo je nejlepší herec seriálů TV Nova?
849 hlasů
Martin Stránský
2396 hlasů
Petr Rychlý
155 hlasů
Jan Čenský
679 hlasů
Martin Zounar
151 hlasů
Oldřich Kaiser
350 hlasů
Lukáš Langmajer
Hlasovalo 5186 lidí
 

 

Nepřehlédněte:

DRAZÍ SOUSEDÉ: Tohle jsou hlavní hrdinové nového seriálu!

Videoklipy a koncerty: Finalisté SuperStar jsou v jednou kole!


 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
svarcovaerika0123 1.3.2016 13:06
+2
Neříkám, že to jsou špatní herci, ale do Oskara mají hodně daleko. A dávat hlasy za nemoc (Maciuchová), tak o čem to je? Ale přeji jí hodně zdraví, ať se z toho dostane.