Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Známe MODERÁTORA největší dobrodružná show v historii TV Nova ROBINSONŮV OSTROV, která byla zahájena! Stane se jím Ondřej Novotný! Zjistěte více.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ODTAJNĚNO: Dobrodružná reality show Robinsonův ostrov zná svého MODERÁTORA!

Robinsonův ostrov
zdroj: oficiální zdroj Robinsonův ostrov
aktualizováno 14.06.2016, 08:01 | 13.06.2016, 14:15 | TV Nova

Známe MODERÁTORA největší dobrodružná show v historii TV Nova ROBINSONŮV OSTROV, která byla zahájena! Stane se jím Ondřej Novotný! Zjistěte více.

Uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný provede diváky novou dobrodružnou reality show televize Nova Robinsonův ostrov.

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej novotný
(Foto: Archiv TV Nova)


„Je to pro mě obrovská výzva. Není to ledajaká show, ale opravdu něco, co patří mezi špičku světové televizní tvorby. Do poslední chvíle jsem nevěřil, že to budu právě já,” říká Ondřej Novotný. „Jsme nadšení, že jsme našli novou tvář a takový talent. Věříme, že si neokoukaného moderátora diváci oblíbí. Ondřej je do show neuvěřitelně zapálený a zároveň umí skvěle zkombinovat ráznost a přísnost s empatií a úsměvem,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.


Více o reality show Robinsonův ostrov zde:

• NEJVĚTŠÍ DOBRODRUŽNÁ SHOW v historii TV Nova je zahájena!


Natáčení největší dobrodružné reality show v historii televize Nova probíhá v současné době na Filipínách, na ostrově Caramoan, kde 18 soutěžících bojuje o přežití na pustém ostrově. „Máme za sebou několik natáčecích dnů a vše už je skvěle rozehrané. Troufám si říct, že takovou show diváci v Česku ještě neviděli,” prozradil Ondřej Novotný, který bude soutěžící i diváky provázet všemi částmi show.

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář