Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Urostlý, charismatický, malý, vysoký, s bradkou nebo bez? Od kterého seriálového detektiva byste se, dámy, nechaly dobrovolně zatknout? A vy pánové - od které detektivky? Hlasujte!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Nejvíc sexy detektivové a policistky! HLASUJTE pro svého favorita!

Detektivové
zdroj: Archiv TV Nova Detektivové
aktualizováno 11.09.2016, 07:19 | 29.08.2016, 11:42 | TV Nova

Urostlý, charismatický, malý, vysoký, s bradkou nebo bez? Od kterého seriálového detektiva byste se, dámy, nechaly dobrovolně zatknout? A vy pánové - od které detektivky? Hlasujte!

Každý z nás má jistě svůj oblíbený seriál z policejního prostředí. I když jsou některé scény drsné a do některých situací bychom se opravdu neradi dostali, rádi si nějakou tu "kriminálku" pustíme a hádáme, kdo je vrah. Kterému detektivovi nebo policistovi pomáháte s řešení případů u televizních obrazovek vy?

 

1. Columbo

 

columboStarý baloňák, omlácené auto, pes jménem Pes a manželka, kterou nikdo nikdy nespatřil. To vše charakterizuje nezapomenutelného poručíka Columba, na kterého je každý vychytralý vrah krátký! Herec Peter Falk, který se dožil třiaosmdesáti let, dovedl tuto postavu k dokonalosti.

 

PŘEČTĚTE SI: Holky z porcelánu, ty nelétají v eroplánu! Jak vypadají dnes?
 

 

2. Adrian Monk

 

Můj přítel Monk
(Foto: Archiv TV Nova)Herec Tony Shalbou ztvárnil tuto originální postavu v seriálu Můj přítel Monk naprosto geniálně. Detektiv, který trpí snad všemi druhy fobií, získal své sympatie u mnoha diváků. Způsob, jak řeší kuriózní případy, i to, jak se vyrovnává se smrtí své milované manželky s pomocí své asistenty a kolegů, stojí opravdu za shlédnutí.


 

3. Horatio Caine

 

Horatio Caine
(Foto: Profimedia)Způsob, jakým si tenhle sympaťák sundává sluneční brýle, muselo odzbrojit snad každého. David Caruso, který si v seriálu Kriminálka Miami zahrál šéfa kriminální policie v Miami, dodal této roli velký šmrnc. Tajemnost a inteligence z této postavy přímo čiší a jeho oddanost svému týmu je obdivuhodná. Je snad tento muž ze sluncem zalité Miami vaším oblíbencem? Pokud ano, dejte mu hlas a můžete ho sledovat pravidelně na Fandovi!


 

4. Lilly Rush

 

Lilly Rush
(Foto: Profimedia)Zástupkyně něžnějšího pohlaví, se kterou si však není radno zahrávat. Philadelphská detektivka, která se zabývá neobjasněnými vraždami, zářila v oblíbeném seriálu Odložené případy. Diváky neokouzlila jen svými vyšetřovatelskými schopnostmi a kuráží, ale i svou poněkud atypickou krásou.ČTĚTE TAKÉ: Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznali byste je?
 

5. Mac Taylor

 

 

Kriminálka New York - 2013W07D6
(Foto: FANDA)


Vyšetřovatel, který věří pouze v důkazy a v to, že vše je propojené. Bývalý člen námořní jednotky je oddán třem věcem: cti jeho vlasti, bezpečnosti svého města a bezúhonnosti své laboratoře. Město New York je, zdá se, v nejlepších rukou! Tento tajemný, chytrý a možná občas chladný muž má bezesporu své kvality. Je to snad to, co na něm obdivujete?

 

6. Laura Diamond

 

Debra Messing
(Foto: Profimedia)Do party seriálových detektivů a policistů přibyla nová členka - Laura. Snímek Případy pro Lauru můžete sledovat nově každé pondělí ve 21:40 na Nově. Když zrovna tato emancipovaná newyorská vyšetřovatelka neřeší kriminální případy, má na starosti dva nezbedné kluky. Oddělit práci od domácnosti je pro ni ale složité, vzhledem k tomu, že její bývalý manžel je jejím současným šéfem. Pokud s touto postavou sympatizujete, sledujte její příběhy a hlasujte!


 

7. Semir Gerkhan

 

Erdogan Atalay - 11
(Foto: Instagram)Nesmrtelný komisař, který je prostě nenahraditelný! Parťáky střídá, ale on zůstává. Tento nepříliš vysoký člen policejního sboru, jehož domovem je dálnice a jeho tempo je vražedné, získal během let na televizních obrazovkách velké množství fanoušků. A není se čemu divit. Jeho postava nepostrádá charisma, vtip a akční je možná někdy až moc! Ale to se divákům jistě líbí. Semira a jeho automobilové honičky můžete sledovat pravidelně na Fandovi!


 

8. Kamil Sedláček

 

Filip TomsaZástupcem českých kriminálek a zároveň mladé herecké generace se stal Filip Tomsa v seriálu Policie Modrava. Diváci, kteří mají rádi řešení závažných zločinů v krásném horském prostředí Šumavy, si tohoto nadějného herce jistě pamatují. Kriminalista Kamil Sedláček alias Filip Tomsa je v seriálu zajímavým zpestřením. Můžete se na něj těšit i v nových řadách!


 

9. Cordell Walker

 

Chuck Norris jako Walker Texas Ranger


Trošku zvláštní, ale rozhodně skvělou volbu, představuje herec Chuck Norris. I když není typickým detektivem nebo policistou, je rozhodně brilantním bojovníkem proti kriminalitě. Tento texaský jezdec nás mnoho let oslňoval nejen svými bojovými schopnostmi, ale i lidskými vlastnostmi. Walker je jistě jedním z vašich oblíbenců!

 

 

Anketa
Hlasujte pro svého oblíbeného detektiva
15 hlasů
Columbo
32 hlasů
Adrian Monk
187 hlasů
Horatio Caine
63 hlasů
Lilly Rush
25 hlasů
Mac Taylor
12 hlasů
Laura Diamond
492 hlasů
Semir Gerkhan
43 hlasů
Kamil Sedláček
24 hlasů
Cordell Walker
Hlasovalo 893 lidí
 

 

Nepřehlédněte:

NEJ BLONDÝNA našich seriálů: Která je podle vás TA NEJ?Stín hollywoodských hvězd mu přinesl slávu! Jméno neznáte, tvář ale na 100%! Nebo snad ne?
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář