Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v pondělí 21. srpna odstartují nové díly seriálu Specialisté, které přinesou mnohem drsnější případy i akční scény. Ale také jeden milostný příběh! Co o připravované sérii prozradil jeden z herců?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PROZRAZENO z nových Specialistů: Kterou postavu čeká velká láska? Bude to 'na kapesník'

Specialisté
zdroj: Nova.cz Specialisté
aktualizováno 14.08.2017, 17:18 | 14.08.2017, 15:14 | Nova.cz

Už v pondělí 21. srpna odstartují nové díly seriálu Specialisté, které přinesou mnohem drsnější případy i akční scény. Ale také jeden milostný příběh! Co o připravované sérii prozradil jeden z herců?

Komisař Jan Lorenc je rodilý Pražák. Je velmi moderní a neexistuje nic, co by podle něj nešlo vygooglit. Díky výborným studijním výsledkům dostal stipendium na stáž v USA, kde absolvoval postgraduální výuku u FBI. Právě tuto postavu ztvárnil  v seriálu Specialisté Marek Adamczik. Co o nových dílech prozradil?

 

Jaké budou úvodní díly podzimní sezóny Specialistů?

Bude to velmi dojemná záležitost, co se vztahů týče, Honza Lorenc se zamiluje, řeší vztah se svým synem, určitě to bude na kapesník.

Specialisté - Marek Adamczyk
(Foto: Nova.cz)

Jaká atmosféra panovala na place? S kolegy jste se na natáčení setkávali delší dobu, změnil se nějak váš vztah? Atmosféra byla vždy dobrá, od začátku jsme s kolegy měli dobrý vztah, možná se teď máme ještě více rádi.
 

Měl jste v průběhu natáčení nějakou hereckou krizi? Vzpomínám si, jak jsme točili poslední obraz s Davidem Prachařem, který spěchal na představení. Já jsem měl říci asi čtyři věty a nebyl jsem schopný to dokončit. Nakonec už jsem jen stál mimo záběr a četl z papíru, ale ani toho jsem v tu chvíli nebyl schopný. To byla moje největší krize, kterou ale přičítám únavě, točili jsme celý den.

 

Nenechte si ujít první díl napínavé kriminálky Specialisté už v pondělí 21. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

 

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Specialisté - 2. řada - 6

JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů! »

Parta kriminalistů v čele s Davidem Prachařem se vrací na televizní obrazovky! Nové díly seriálu Specialisté přinesou mnohem drsnější příběhy i akční scény. Na co se můžete těšit? ... více»

Marek Adamczyk

PROBLÉMY SE ZÁKONEM: Specialista Adamczyk není vůbec žádný svatoušek! Co provedl? »

První řada seriálu Specialisté sice skončila, ale už nyní se točí další díly, takže herci jsou v plném pracovním nasazení! Platí to i pro Marka Adamczyka, který ve Specialistech hraje vyšetřovatele Jana Lorence. Na rozhovor si ale čas přesto našel! Co prozradil? ... více»

David Prachař

Tak tohle jste vědět nepotřebovali... David Prachař mistrovsky ustál přerušení rozhovoru nečekaně intimní otázkou »

Hvězda krimi seriálu Specialisté David Prachař hraje velitele vyšetřovacího týmu. Na co všechno se ho produkce seriálu při příchodu na plac ptá? Některé otázky jsou skutečně kuriózní! ... více»