Rok 2017 podle Lucie Borhyové: Krásná moderátorka prozradila, co pro ni bylo zcela zásadní

Aktualizováno 31.12. 2017 11:31
Zdroj: TV Nova

Do konce roku 2017 zbývá jen pár hodin. Jak jej prožila oblíbená moderátorka Lucie Borhyová? Prozradila, co pro ni bylo zásadní! A co je podle blonďaté krásky v životě nejdůležitější?

Lucie Borhyová, oblíbená moderátorka hlavní zpravodajské relace televize Nova, promluvila o zlomových událostech roku 2017. Co pro ni bylo zásadní? „Moje dcera Linduška šla do školky, takže z toho miminka se mi stala taková tříletá velká holka,“ rozzářila se Lucka. „Dobré je, že jsem to neoplakala, to jsem si asi už prožila u Lukýska, ale samozřejmě je to velký krok pro ty děti,“ pokračovala.

 

Hvězdy na Slavíku - Lucie Borhyová a Rey Koranteng
Zdroj: TV Nova

Věčně dobře naladěná moderátorka měla pro diváky připravené také přání do nového roku. „Nechci, aby to znělo jako klišé, ale je to samozřejmě zdraví. Když je zdraví, tak jde pak všechno tak nějak samo,“ usmívala se Lucka. „V životě se střídají vlny, jednou je všechno dobré, podruhé špatné. Tomu se bohužel nevyhneme, ale chtěla bych divákům popřát, aby ty jejich vlny byly hlavně nahoře,“ dodala moderátorka nakonec.

 

A jak se malé Lindě ve školce líbí? Podívejte se na celý rozhovor a poslechněte si krásné přání Lucie Brohyové do nového roku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vánoce krásné moderátorky Lucie Borhyové: Jaké pochoutky na štědrovečerní tabuli nesmí chybět?

LUCIE BORHYOVÁ JE NAPŘED! Krásná moderátorka byla před Vánoci akčnější, než bylo nutné!

PJ