Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už 6. března uvidí diváci poprvé na kanálu Nova 2 zbrusu novou show televize Nova. Reálné příběhy ze soudních síní nenechají nikoho chladným!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

SPADLA KLEC: Rekonstrukce reálných případů v nové soudní show! Řešit je bude nekompromisní soudkyně

Soud ilustrační
zdroj: Thinkstockphotos Soud ilustrační
aktualizováno 20.02.2017, 16:01 | 20.02.2017, 15:28 | TV Nova

Už 6. března uvidí diváci poprvé na kanálu Nova 2 zbrusu novou show televize Nova. Reálné příběhy ze soudních síní nenechají nikoho chladným!

Od pondělí 6. března se diváci stanice Nova 2 mohou těšit na nový pořad s názvem Soudy Kláry Slámové. Role nekompromisní soudkyně se ujme uznávaná JUDr. Klára Long Slámová, která účinkování v pořadu vnímá jako novou zkušenost: „Na natáčení se moc těším, bude to příjemné zpestření mé práce a doufám, že se výsledek bude divákům líbit.“

Neohrožená obhájkyně těžkých a komplikovaných justičních případů Klára Slámová je veřejnosti známá jako obhájkyně Jiřího Kajínka, zastupovala rodinu Moniky Kramné, byla advokátkou Václava Šrouba v kauze CzechTek 2005.

Klára Slámová
(Foto: TV Nova / Jiří Sláma)

Skutečné lidské osudy a vztahové spory, jejichž příběh se za vypjatých emocí uzavírá u soudu, mohou diváci sledovat od pondělí 6. března každý den v podvečerních hodinách na stanici Nova 2.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SRDCERVOUCÍ PŘÍBĚH: Manžel ji podrazil, přítel odešel beze slov. Teď z ní bude jiný člověk!

PĚT PŘÍBĚHŮ, ze kterých mrazí: Zneužívání, autonehoda i drogy. Dali jste šanci jedné z vás!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář