Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jednou za čas naruší poklidné fungování seriálových postav osoba, která intrikuje, škodí a manipuluje s okolím. Pamatujete si na všechny seriálové potvory z Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ MRCHY: Hlasujte v anketě pro nejhorší záškodnici!

NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ MRCHY
zdroj: TV Nova NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ MRCHY
aktualizováno 05.01.2017, 15:40 | 05.01.2017, 15:30 | TV Nova

Jednou za čas naruší poklidné fungování seriálových postav osoba, která intrikuje, škodí a manipuluje s okolím. Pamatujete si na všechny seriálové potvory z Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2?

Oblíbené seriály TV Nova Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2 provázejí diváky již dlouhá léta. Za tu dobu se v nich vystřídala slušná řada nepřejících a lstivých žen, které pořádně zamotaly jinak poklidným dějem několika seriálových rodin. Vzpomenete si na všechny?

POTVORY Z ULICE


Alena Koukalová:
Od léta mohou diváci vídat novou postavu, která se dala dohromady s učitelem Davidem. Manipulátorka Alena se postupně začíná vybarvovat a kromě Davida, který má růžové brýle a ke své holce vzhlíží, všichni vidí, jaká Alena ve skutečnosti je.

Květa Vavrušková:
Podnikatelka z Děčína se zabydlela v Ulici díky panu Stárkovi, který byl jejím milencem. Není tedy divu, že již dlouhá léta leží nejvíc v žaludku Vilmě Niklové. U ostatních postav chvíli trvalo, než přišli na to, že je Květa pěkná mrcha.

Seriál Ulice: Květa by se měla mít na pozoru
(Foto: TV Nova)


Alice Svobodová:
Schovanka majora Kadlece neměla snadné dospívání. Znásilnil ji matčin přítel, který pak svoji družku ve vzteku ubil k smrti. Mladé dívky se ujal právě Kadlec. Když se ale zamiloval do Miriam Hejlové, pocítila Alice strach ze ztráty jediného muže ve svém životě. A tak začalo Miriam pořádné peklo. Situace se vyhrotila natolik, že ji Alice dokonce napadla s nožem v ruce.

Lucie Weberová:
Ze studentky Lucky je teď sice hodná holka, ale všichni si jistě pamatují, jaké peklo dělala Rózině Maléřové. Šikana, vydírání a psychický nátlak - to všechno musela Róza na nové škole zpočátku snášet.

Seriál Ulice: Lucie překvapí Rozinu svou zpovědí
(Foto: TV Nova)


Věrka Marečková:
Až zbytečně akční a starostlivá maminka Máry, která se natolik angažovala ve vztahu Moniky a Máry, že všem začala lézt na nervy. Synovi, manželovi i Farským a Tonymu, kterému se taky nadělala hodně zlého.

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ

Heluš Švarcová:
Heluš si pamatujeme nejen jako sekretářku ředitele kamenické nemocnice, ale hlavně jako lstivou manželku Boba Švarce. A že se Heluš v nemocničním prostředí něco naškodila! Babeta a sestřičky by mohly vyprávět. Největší lumpárny ale vymýšlí, aby uškodila svému muži.

  • Seriál Ulice: Alena svým návrhem všechny pořádně zaskočí...
  • Seriál Ulice: Květa udělá podraz na Světlanu
  • Seriál Ulice: Mára si zase pořádně zavaří...
  • Karolína Šafránková - Lucie Weberová - 1
  • Seriál Ulice: Alice uteče z vazby
  • Marika Lukáčová a smrt její maminky - 10
  • Ordinace: Lea Vágnerová
  • Ordinace: Zuzana Pantoflíčková
  • Ordinace: Heluš


Zuzana Pantoflíčková: 
Sestra Pantoflíčková nejdříve pracovala s Bělou Valšíkovou v "Růžovce" a pak přešla do kamenické nemocnice, aby se tam pomocí podvodu pokusila přebrat vrchní sestře Babetě místo. Za dobrotu na žebrotu, že? Protože právě Babeta se Zuzany v těžké chvíli ujala a podala jí pomocnou ruku.

Ordinace: Zuzana s Babetou
(Foto: TV Nova)


Marika Lukáčová:
Marika je cílevědomá a temperamentní. A umí si jít tvrdě za svým. Půvabu má na rozdávání, a proto je pro ni velmi snadné omotat si kolem prstu prakticky kohokoliv. Na lep už jí sedl Ota Kovář a málem ho to stálo těžce slepený vztah s Kateřinou, Jáchym Kalina se do Mariky zamiloval a ona mu zlomila srdce. Nechtěla lásku, ale jistě výhody na operačním sále.

Anketa
Která seriálová mrcha je podle vás ta nejhorší?
2635 hlasů
Alena Koukalová
119 hlasů
Věrka Marečková
680 hlasů
Květa Vavrušková
53 hlasů
Lucie Weberová
71 hlasů
Alice Svobodová
188 hlasů
Marika Lukáčová
60 hlasů
Heluš Švarcová
268 hlasů
Lea Vágnerová
Hlasovalo 5756 lidí
 


Lea Vágnerová: 
Pamatujete ještě na psychicky labilní sestru darka Vágnera? Kvůli smrti své malé dcerky se do Kamenice přijela pomstít Běle Valšíkové. Ostatně pro doktorku nebylo těžké do kamenické nemocnice proniknout. Ublížila ale i dalším postavám jako třeba Zdeně Suché, když jí odloudila muže, Lucii, které pomalu kradla dceru a taky Darkovi, který se situaci snažil řešit tak, aby neublížil ani své ženě Lucii ani své sestře Lee.

Hlasujte v anketě o největší seriálové potvoře i vy!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář