Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Napínavé hasičské drama s Johnem Travoltou a Joaquinem Phoenixem je plné emocí a akčních scén. Ale skvělý film Okrsek 49 je také plný chyb.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TOP 5: Slavné hasičské drama Okrsek 49 má do očí bijící chyby. Všimli jste si jich?

Okrsek 49 - 1
zdroj: TV Nova Okrsek 49 - 1
aktualizováno 21.02.2017, 14:29 | 21.02.2017, 14:22 | TV Nova

Napínavé hasičské drama s Johnem Travoltou a Joaquinem Phoenixem je plné emocí a akčních scén. Ale skvělý film Okrsek 49 je také plný chyb.

Dramatický příběh vypráví příběh o Hasiči Jackovi Morrisonovi (Jaquin Phoenix) z Baltimoru. Jacka čeká souboj s největším požárem, se kterým se v životě setkal. Je připraven?


Jack jako hasičský zelenáč dělá vše pro to, aby se stal ostříleným požárníkem. Jenže přitom nezvládá své povinnosti manžela. Vztah se mu rozpadá, ale on přesto nepřestává být věrný hasičskému sboru. Poté, co je Jack uvězněn uprostřed obrovského požáru a jeho život visí na vlásku, jsou jeho neochvějné hodnoty to poslední, co mu zbylo.

Okrsek 49 - 7
(Foto: TV Nova)


ČEHO SI FILMAŘI PŘI NATÁČENÍ FILMU OKRSEK 49 NEVŠIMLI?


-  Je vánoční období, Jack a Mike diskutují o pozici asistenta. Tu noc Jack řeší problém se svou ženou. Následující záběr ukazuje Baltimor a tam rozhodně prosinec není.


- Při práci ve skladu Jack operuje s lanem na kterém jsou 2 karabiny, v následující scéně je na laně karabina jen jedna a v dalším střihu opět obě.


- Jack a Lenny se hádají o Denisově smrti a u toho shodí sklenici ze stolu. V další scéně je sklenice zpět na stole. Poté už tam sklenice ale opět není.


- Ve scéně, kdy se John se zbytek hasičů pokouší zachránit muže, se zbaví rukavic, v další scéně je má opět na rukách.

- Ve scéně, kdy jeden z hasičů propadne střechou, se objeví v záběru dveřní trám, který celý spadne na zem. V další scéně je půl trámu na zemi a půl stále ve zdi.

 

  • Okrsek 49 - 2
  • Okrsek 49 - 3
  • Okrsek 49 - 4
  • Okrsek 49 - 5
  • Okrsek 49 - 6
  • Okrsek 49 - 1

Na drama Okrsek 49 se můžete těšit v úterý 21. 02. 2017 od 17:45 na Nova Cinema

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE ZÁKULISÍ: Kolik urážek řekne Clint Eastwood v Gran Torinu a komu ve skutečnosti auto zůstalo?

Davy čumilů, faktické nepřesnosti i jedna velká historická chyba! Jak se natáčel akční film RED 2?
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář