Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vánoční rodinné komedie dokážou skvěle podtrhnout sváteční atmosféru. Kterou máte nejradši vy? HLASUJTE!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TOP ANKETA: Která je nejoblíbenější vánoční komedie? Kterou opravdu milujete? HLASUJTE!

Oblíbené komedie
zdroj: TV Nova Oblíbené komedie
aktualizováno 24.12.2017, 18:17 | 24.12.2017, 09:37 | PJ

Vánoční rodinné komedie dokážou skvěle podtrhnout sváteční atmosféru. Kterou máte nejradši vy? HLASUJTE!

Cukroví, koledy, dárečky a ozdobený stromeček jsou bezpochyby neodmyslitelnými součástmi Vánoc. Přesto je zde ještě jedna věc, bez které si jen málokdo dokáže tohle radostné období představit - rodinné komedie. Která je vaší nejoblíbenější?

 

S tebou mě baví svět
Úžasný film, jenž je právem označován za komedii století, zná snad každý. Příběh tří tatínků, kteří se každoročně vydávají na pánskou jízdu do chaty v horách, se tentokrát zkomplikuje - na popud manželek s sebou musí vzít i své ratolesti, a tak začíná jedno velké dobrodružství protkané spoustou humorných situací.

S tebou mě baví svět - 14
(Foto: oficiální zdroj)

Vánoční Kameňák
Páté pokračování úspěšné série komedií dokáže rozesmát i úplného morouse. Starosta Kameňákova (Václav Vydra) se rozhodne své město proslavit - chce na nedaleké hoře Říp postavit nevídaný skokanský můstek. Jenže místním aktivistům se starostům nápad tak úplně nezamlouvá...

Alice Bendová a Dana Morávková ve filmu Vánoční Kameňák
(Foto: Oficiální zdroj)

Prázdniny
Příběh dvou láskou zdrcených žen, které se rozhodnout si na vánoční svátky vyměnit své domy. Bohatá a úspěšná Amanda (Cameron Diaz) tak odjíždí ze svého přepychového sídla v Los Angeles do malého vesnického domečku skromné Iris (Kate Winslet) na okraji Londýna. Iris naopak cestuje do L.A. Podaří se jim na druhé straně zeměkoule najít opravdovou lásku? 

Prázdniny - 15
(Foto: TV Nova)

Čtvery Vánoce
Zamilovaný pár se každý rok na Vánoce snaží uniknout svým rozvedeným rodičům. Tentokrát je však kvůli husté mlze uzavřeno letiště a mladé dvojici nezbývá nic jiného, než za jedno odpoledne oslavit čtvery Vánoce. Bláznivá jízda začíná...

Čtvery Vánoce
(Foto: Oficiální zdroj)

Vánoce naruby
Manžele Luther (Tim Allen) a Nora (Jamie Lee Curtis) se poté, co je jejich jediná dcera Blair opustila, rozhodli neslavit Vánoce. Alespoň do doby, než se vrátí domů. Blair se však nečekaně ozve chvilku před Vánocemi, a tak mají manželé jen 12 hodin na to, aby se na příchod dcery náležitě připravili.

Vánoce naruby
(Foto: TV Nova)

Láska nebeská
Jedinečný příběh o lásce, která přichází naprosto nečekaná. Vánoce zkrátka skutečně dělají zázraky. Romantická komedie v hlavních rolích představuje velké hvězdy filmového plátna.

Láska nebeská
(Foto: facebook)

Anketa
Která z uvedených komedií je podle vás ta nejlepší?
26 hlasů
Prázdniny
10 hlasů
Čtvery Vánoce
23 hlasů
Vánoce naruby
46 hlasů
Láska nebeská
Hlasovalo 445 lidí
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TAJEMSTVÍ FILMU LÁSKA NEBESKÁ: Mr. Beana v něm měla čekat životní role. Nakonec však nadpřirozeno vyškrtli!

VÁNOČNÍ KVÍZ: Jak dobře znají tváře Novy české tradice? Zdánlivě snadná otázka překvapila téměř všechny!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář