VELKÉ LÁSKY I HOŘKÉ KONCE: Který seriálový pár jste měli nejraději? HLASUJTE!

Aktualizováno 4.7. 2017 15:08
Nej seriálové páry
Zdroj: novacz

Některé páry spolu vydržely, některé se rozhodly pro jinou cestu životem po boku někoho nového. Pamatujete si je všechny? Koho jste měli nejradši? HLASUJTE V ANKETĚ!

Všechny tyto seriály daly během stovek odvysílaných epizod dohromady pěknou řadu dvojic. Vybrali jsme ty, které patřily k nejvýraznějším zamilovaným párům. Kdo se do vašeho srdce zapsal nejvíc? Hlasovat můžete v anketě!

Redakce seriál - 15
Zdroj: Archiv TV Nova

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Děj seriálu z prostředí kamenické nemocnice se točí nejen kolem operací a zákroků – mapuje také osobní problémy jednotlivých postav a už spojil nejednoho doktora a sestřičku – a nejen ty! Vzpomínáte na Zdenu a Davida Suchého, když ještě tvořili pár? A co Čestmír Mázl a Alena? Ti si museli svoji lásku vybojovat a překonat nejednu vztahovou překážku!

První díly oblíbeného seriálu sledujte ZDE!

Ordinace: Mázl s Alenou
Zdroj: Nova.cz

ULICE

V Ulici můžete sledovat příběhy inspirované skutečným životem. V průběhu dvanácti sezón spojila dohromady desítky dvojic. Mezi ty nejvýraznější patří bez pochyby Světlana a Lumír Nyklovi. Vzpomínáte ale ještě na Matěje a Libušku Nekonečnou? A co třeba Tereza a nadějný sportovec Vojta?

Díly oblíbeného seriálu sledujte ZDE!

Seriál Ulice: Maturitní ples 2010 - 23
Zdroj: TV Nova

DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Seriál je z lékařského prostředí z malebné české vesničky Počátky. Právě sem se po těžké nehodě své dcery, která ochrnula, přemístil Ota Kovář z Ordinace v růžové zahradě 2. I on se tu zamiloval. Jeho vztah s Lídou ale procházel nejednou těžkou krizí. Nebo jste měli raději Honzu Panenku s Josefkou?

Díly oblíbeného seriálu sledujte ZDE!

Doktoři z Počátků: Josefka a Panenka - 2

REDAKCE

Děj seriálu se odehrává v novinářském prostředí fiktivních novin nazvaných Denní listy. Viktor a Alice, kteří pracují jako šéfové v redakci, se do sebe postupně zamilují. Líbili se vám jako pár?

Díly oblíbeného seriálu sledujte ZDE!

Redakce seriál - 17
Zdroj: Archiv TV Nova

POLICIE MODRAVA

Kriminální seriál z prostřední malebné šumavské přírody odkrývá jeden detektivní případ za druhým. V pozadí nenechává ale ani dvojice, které k sobě hledají cestu. Ke konci seriálu mohli diváci vidět netradiční veselku Květy a Fanouše. V průběhu seriálu jste mohli sledovat, že o kapitánku Vinickou muži jevili velký zájem. Co říkáte na spojení drsné ale sympatické Jany s inženýrem Hofmanem?

Díly oblíbeného seriálu sledujte ZDE!

Policie Modrava - Jana Vinická
Zdroj: TV Nova

POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ

Seriál začíná v prostředí pojišťovny. Na tomto pracovišti vzniká nejeden delší či kratší románek mezi zaměstnanci. Mezi ty nejdéle trvající, které rozdelila až nešťastná nehoda, patřil ten Aničky a Tomáše Krausových. Ředitel pojišťovny se kvůli sympatické mluvčí dokonce rozvedl. Jeho první žena Dagmar si pak našla náhradu v podobě úspěšného podnikatele Jiřího Krásy. Který pár se vám líbil víc?

Pojišťovna štěstí: Anna a Tomáš Krausovi
Zdroj: TV Nova Pojišťovna štěstí: Anna a Tomáš Krausovi

HLASUJTE V ANKETĚ O NEJ SERIÁLOVÝ PÁR!

Anketa

Kdo je pro vás nejoblíbenějším seriálovým párem?

Hlasovalo 1096 lidí.


Divácky oblíbené seriály jako je Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice, mají přes letní prázdniny pauzu. Na portálu Nova PLUS ale mohou seriáloví fanoušci sledovat starší seriály jako jsou Drazí sousedé, Modrava, Doktoři z Počátků, Redakce a brzy se můžete těšit i na seriál Dokonalý svět!
 

ČTĚTE TAKÉ:
HLASUJTE! Které nevěstě z Ulice to slušelo nejvíc?

VIDEO: Zábavná dvojka Zounar s Randovou poodhalují, co čeká Boba s Heluš PO LÉTĚ! A pak... Pusa!

Nova.cz