Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Smrt, šikana ve škole, ale i pohádková témata. Co vás v roce 2015 na webu nova.cz nejvíce bavilo? Tady je přehled těch nejčtenějších článků.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Nejčtenější články roku 2015: Tohle vás z našich seriálů nejvíc bavilo!

Nejčtenější články 2015
Nejčtenější články 2015
aktualizováno 06.01.2016, 10:25 | 04.01.2016, 11:01 | Nova.cz

Smrt, šikana ve škole, ale i pohádková témata. Co vás v roce 2015 na webu nova.cz nejvíce bavilo? Tady je přehled těch nejčtenějších článků.

SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?

Oblíbená komedie režiséra Zdeňka Trošky měla premiéru před 32 lety. Důkazem toho, že vás stále baví, je ale i tento článek s aktuálními fotografiemi herců.

Jak stárnou hrdinové z trilogie Slunce seno
(Foto: Oficiální zdroj / Isifa)


TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

A protože vás proměny skutečně baví, veliký úspěch u vás měl i článek ukazující, jak dnes vypadají představitelé pohádkových postav Princezny ze mlejna.


Rozina už další nápor šikany neustojí! Co se stane?

Osudy seriálových hrdinů vás rozhodně nenechávají chladnými. Problematika šikany Roziny z Ulice se vás velmi dotkla, a tak tenhle článek patřil k těm nejúspěšnějším.


Mrtvá Klára znovu v Ulici! Jak je tohle možné?

Tenhle článek byl pro fanoušky Ulice velikým překvapením. Klára, která už byla po smrti, se najednou opět objevila v Ulici!SMRT V ORDINACI: Kdo nás brzy opustí?

Dali jsme vám malou hádanku, o kom si myslíte, že Ordinaci již brzy opustí. Hádanka vám pořádně zamotala hlavu.Proč musela Marie zemřít? Tady máte jasnou odpověď!

Smrt Marie bylo jedno z témat, které vás velmi bavilo. A tak vás samozřejmě zajímalo, proč muselo k její smrti dojít. Odpověď vám nabídl tento velmi úspěšný článek.

 

Nepřehlédněte:

NEJ okamžiky v Ulici! Co zásadního se odehrálo v roce 2015 ve vašem oblíbeném seriálu?

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář