Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Oblíbená moderátorka a v současné době i maminka Renáta Czadernová se vrací na televizní obrazovky! A bude to dříve, než si myslíte. Čím vás překvapí?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Renáta Czadernová už dnes večer zpět v Televizních novinách! Kdo se bude starat o malou Adélku?

Renáta Czadernová - 5
zdroj: facebook.com Renáta Czadernová - 5
aktualizováno 11.05.2017, 17:20 | 11.05.2017, 15:18 | TV Nova

Oblíbená moderátorka a v současné době i maminka Renáta Czadernová se vrací na televizní obrazovky! A bude to dříve, než si myslíte. Čím vás překvapí?

Renáta se do zpravodajství vrací po krátké mateřské dovolené, v prosinci loňského roku porodila krásnou dcerku Adélku.

Adélka
(Foto: oficiální zdroj)

Novou roli maminky si společně s partnerem velmi užívá: „Být maminkou je ten nejkrásnější pocit. Pochopí to každý, kdo se rodičem chtěl stát a stal. Je to smysl života,“ svěřila se Renáta. „Večerní Televizní noviny jsme s Adélkou často nestíhaly, protože v tu dobu koupeme, krmíme a uspáváme. Ale občas jsme sledovaly Polední a Odpolední Televizní noviny - to jsme Petrovi (Suchoňovi) posílaly fotky, že se na něj díváme," dodala s tím, že v době, kdy bude Renáta pracovat, převezme starost o dceru její přítel, tatínek Adélky.
Renáta Czadernová
(Foto: TV Nova)

Renátu společně s Petrem Suchoněm uvidí diváci už dnes večer, v 19.30. Petru Svobodu, která moderovala Televizní noviny po dobu Renátiny nepřítomnosti, budou diváci i nadále vídat v Poledních a Odpoledních TN.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Ta je úžasná! Renáta Czadernová poprvé ukázala dceru Adélku


MODERÁTOŘI Novy a jejich rodná MĚSTA: Nepocházejí třeba z vašeho okolí?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář