Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Videoportál voyo+ přináší vynikající novinku. Doposud jste si mohli za seriál nebo film jen zaplatit a nedostali jste žádné výhody. To už neplatí, stačí jednoduchá registrace a můžete si na svůj účet nabít větší množství peněz a navíc dostanete bo...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Návod na dobíjení kreditu voyo+

Voyo+
Voyo+
aktualizováno 18.05.2011, 09:58 | 14.04.2011, 10:02 | Nova.cz

Videoportál voyo+ přináší vynikající novinku. Doposud jste si mohli za seriál nebo film jen zaplatit a nedostali jste žádné výhody. To už neplatí, stačí jednoduchá registrace a můžete si na svůj účet nabít větší množství peněz a navíc dostanete bonus!

Varianty, jak si dobít kredit jsou celkem čtyři. Nejlevnější je za 39 Kč, za kterou ale bohužel žádný bonus nedostanete. Od druhé možnosti za 50 Kč již dostáváte bonus a celkem obdržíte 53 vKč. Pokud si nabijete za 69 Kč, připíše se na váš účet 76 vKč.

Nejvýhodnější je ale varianta, pokud si dobijete 99 Kč, v tomto případě se na váš účet připíše celkem 119 vKč.

A jak si máte dobíjet kredit? Jednoduše, po registraci se vám na stránce zobrazí kolonka „můj účet“ na kterou kliknete a dostanete se na svůj profil. Kde vidíte váš současný stav kreditů a možnost dobití dalších. 

Po zvolení možnosti „Dobití kreditu“ máte možnost zvolit, kolik si chcete dobít. Zvolíme nejvýhodnější variantu za 99 a pošleme sms ve správném tvaru.

Kód jsme zadali, kredity i s bonusem přidány na účet. Nyní si už stačí jen vybrat film/seriál, které chceme vidět a klikneme na „Bonusová cena“.

 

 

Žádnou další sms již posílat nemusíme, kredit se nám odečte z našeho účtu a můžeme sledovat vybrané video.

 

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
+1
Jirka
Proč za to ještě platit ... stačí počkat ...
0
Michal
pečo sa nedá dobyť kredit na VOYO aj zo slovenska?
hedulinka123 7.12.2011 17:55
0
Presne tak proc za to paltit kdyz se muzem vecer na to podivat :-D :-D
Luboš Novák 1.12.2011 11:38
0
Včera jsem poslal peníze a vůbec mi to jako nejde.Minulý týden to chodilo bez problémů a ted jako ani ranu.Začínám si myslet že je to pěkná zlodějina,když se děje tohle.Peníze za sms mi nikdo nevrátí,a rýd bych se dozvěděl proč to nechodí
Jirka 24.11.2011 18:40
+1
Proč za to ještě platit ... stačí počkat ...