Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Film Na vlastní nebezpečí nevypadá nebezpečně jen na obrazovkách. Jeho natáčení totiž nebyla žádná legrace. Herci se například museli vyhýbat minám. Co dalšího museli podstoupit?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Film Na vlastní nebezpečí nevypadá nebezpečně jen na obrazovkách. Neuvěříte, čemu se herci museli vyhýbat

Na vlastní nebezpečí
zdroj: oficiální zdroj Na vlastní nebezpečí
aktualizováno 19.03.2017, 11:08 | 19.03.2017, 11:08 | TV Nova

Film Na vlastní nebezpečí nevypadá nebezpečně jen na obrazovkách. Jeho natáčení totiž nebyla žádná legrace. Herci se například museli vyhýbat minám. Co dalšího museli podstoupit?

Český film Na vlastní nebezpečí pojednává o majiteli agentury na extrémní sporty. Život mu ale do cesty jednoho dne postaví velmi zajímavou zakázku – sjezd nebezpečné Černé řeky. Na náročnou výpravu se nakonec vydá skupinka nesourodých nic netušících lidí, kteří si v následujících dnech sáhnou až na úplné dno. Zatěžkávací zkouškou projdou i charakterové vlastnosti každého z nich a dlouho ukrývaná pravda vyjde na povrch.

 

Film Filipa Renče však nevypadá nebezpečně jen na televizní obrazovce. Jeho natáčení totiž nebyla vůbec žádná procházka růžovým sadem. Herci se například museli vyhýbat minám. Na jedné lokaci v Bosně měli přesně vymezený prostor, kde se směli pohybovat. To musel být pro všechny zúčastněné zážitek plný adrenalinu. Jiří Langmajer, který si ve filmu střihnul hlavní roli, si při natáčení v Rumunsku dokonce poranil páteř. Operaci se nevyhnul a následně musel odmítnout roli v dalším připravovaném filmu.

 

  • Na vlastní nebezpečí - 3
  • Na vlastní nebezpečí - 2
  • Na vlastní nebezpečí - 1
  • Tereza Pergnerová předala šek panu Sporerovi - 4

 

Spoustu fyzicky náročných scén, které se ve filmu objeví, zvládli herci bez záskoku kaskadérů. A že to někdy bylo opravdu o fous. Režisér Filip Renč tvrdí, že ve filmu není ani jeden trikový záběr. Vše se zvládlo jen s účasti herců a kaskadérů. Pokud se o tom chcete přesvědčit, tak můžete 20. března v 16:40 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POHÁDKA, NEBO HOROR? Z počtu obětí Hvězdného prachu se vám zatočí hlava!

ODHALENÉ TAJEMSTVÍ: Proč kvůli filmu Osamělý jezdec zemřeli dva lidé?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář