Na české premiéře filmu Suburbicon: Temné předměstí se objevila i Phoebe ze seriálu Přátelé! Co ji k účasti vedlo?

Aktualizováno 10.11. 2017 17:09
Suburbicon: Temné předměstí
Zdroj: TV Nova

Premiéra velmi očekávaného počinu režiséra George Clooneyho se uskutečnila na pražském Novém Smíchově v jednom ze sálů sítě kin Cinestar. Snímek s názvem Suburbicon: Temné předměstí navštívila i řada známých tváří, dokonce i Phoebe ze seriálu Přátelé!

George Clooney, který je divákům známý především jako herec, se příležitostně věnuje i režii. Právě jeho nejnovější snímek Suburbicon: Temné předměstí, který v hlavních rolích představuje Matta Damona a Julianne Moore, má ambice stát se velkým hitem.

Suburbicon: Temné předměstí
Zdroj: TV Nova

 

Hvězdně obsazená podívaná pojednává o zdánlivě spokojené rodině, jejímž členům se během jednoho večera kompletně změní život. Film plný akce, napětí, ale i humoru si dokáže udržet divákovu pozornost od začátku až do konce. Premiéry očekávaného filmu se zúčastily i tváře televize Nova.


19

GALERIE: Suburbicon: Temné předměstí

Zdroj: oficiální zdroj

Suburbicon -

Hodnocení:


 

Tou největší byla bezpochyby Stanislava Jachnická, dabérka Phoebe Bufetové z oblíbeného seriálu Přátelé, kterou můžete v současné době vídat i v seriálu Ulice coby Denisu Mastnou. „Já se na ten film strašně moc těším, spolu s Georgem Clooney na scénáři ke snímku pracovali i bratři Coenové, které já mám strašně ráda. Stejně jako Matta Damona,“ vyjádřila radost herečka a dabérka.
 

Stanislava Jachnická
Zdroj: Profimedia Stanislava Jachnická


Po skončení filmu jsme také zastihli představitelku Viki Horákové ze seriálu Ulice, Sabinu Rojkovou. Jak se jí film líbil? „Já jsem v šoku a asi ještě dlouho budu. Bylo to super. Já bych si jednou chtěla taky zahrát ve filmu dvojroli, myslím si, že by to pro mě, jako pro herečku, byla moc zajímavá zkušenost,“ odpovídala nadšeně.
 

Sabina Rojková
Zdroj: Profimedia Sabina Rojková

 

Snímek Suburbicon: Temné předměstí je v českých kinech od čtvrtka 9. listopadu 2017.
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova