Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Premiéra velmi očekávaného počinu režiséra George Clooneyho se uskutečnila na pražském Novém Smíchově v jednom ze sálů sítě kin Cinestar. Snímek s názvem Suburbicon: Temné předměstí navštívila i řada známých tváří, dokonce i Phoebe ze seriálu Přát...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Na české premiéře filmu Suburbicon: Temné předměstí se objevila i Phoebe ze seriálu Přátelé! Co ji k účasti vedlo?

Suburbicon: Temné předměstí
zdroj: TV Nova Suburbicon: Temné předměstí
aktualizováno 10.11.2017, 17:09 | 10.11.2017, 16:39 | TV Nova

Premiéra velmi očekávaného počinu režiséra George Clooneyho se uskutečnila na pražském Novém Smíchově v jednom ze sálů sítě kin Cinestar. Snímek s názvem Suburbicon: Temné předměstí navštívila i řada známých tváří, dokonce i Phoebe ze seriálu Přátelé!

George Clooney, který je divákům známý především jako herec, se příležitostně věnuje i režii. Právě jeho nejnovější snímek Suburbicon: Temné předměstí, který v hlavních rolích představuje Matta Damona a Julianne Moore, má ambice stát se velkým hitem.

Suburbicon: Temné předměstí
(Foto: TV Nova)

 

Hvězdně obsazená podívaná pojednává o zdánlivě spokojené rodině, jejímž členům se během jednoho večera kompletně změní život. Film plný akce, napětí, ale i humoru si dokáže udržet divákovu pozornost od začátku až do konce. Premiéry očekávaného filmu se zúčastily i tváře televize Nova.


  • Suburbicon -
  • Suburbicon
  • Suburbicon
  • Suburbicon
  • Suburbicon
  • Suburbicon: Temné předměstí
  • Suburbicon: Temné předměstí
  • Suburbicon: Temné předměstí
  • Suburbicon: Temné předměstí

 

Tou největší byla bezpochyby Stanislava Jachnická, dabérka Phoebe Bufetové z oblíbeného seriálu Přátelé, kterou můžete v současné době vídat i v seriálu Ulice coby Denisu Mastnou. „Já se na ten film strašně moc těším, spolu s Georgem Clooney na scénáři ke snímku pracovali i bratři Coenové, které já mám strašně ráda. Stejně jako Matta Damona,“ vyjádřila radost herečka a dabérka.
 

Stanislava Jachnická
Stanislava Jachnická (Foto: Profimedia)


Po skončení filmu jsme také zastihli představitelku Viki Horákové ze seriálu Ulice, Sabinu Rojkovou. Jak se jí film líbil? „Já jsem v šoku a asi ještě dlouho budu. Bylo to super. Já bych si jednou chtěla taky zahrát ve filmu dvojroli, myslím si, že by to pro mě, jako pro herečku, byla moc zajímavá zkušenost,“ odpovídala nadšeně.
 

Sabina Rojková
(Foto: Profimedia)

 

Snímek Suburbicon: Temné předměstí je v českých kinech od čtvrtka 9. listopadu 2017.
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Suburbicon: Temné předměstí

OBROVSKÁ SATISFAKCE: Dokonalý Matt Damon táhne svým výkonem nový film. Získá dalšího Oscara? »

Může kombinace Matta Damona před kamerou, George Clooneyho za ní a scénáře bratrů Coenových dopadnout špatně? Nemůže! Jejich pohled na temný podbřišek života na maloměstě je galapředstavení Matta Damona! Přečtěte si recenzi ... více»

Suburbicon: Temné předměstí

NOVÁ AMERICKÁ KRÁSA? Film Suburbicon popisuje americký sen jako nejhorší noční můru! »

Je Amerika opravdu zemí šťastných lidí? Není americký sen pouze výmyslem skupinky intelektuálů? A je rasismus stále reálnou hrozbou? Na otázky, které dodnes trápí nejen Američany, odpovídá nový film George Clooneyho Suburbicon. ... více»