Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Moderátorka Tereza Jandová se chystá na příchod svého prvního miminka. Jak probíhají přípravy a jak se bude děťátko jmenovat?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

JE TO VENKU: Moderátorka Tereza Jandová prozradila pohlaví svého prvního potomka!

Vložit video na:

aktualizováno 09.06.2018, 12:32 | 09.06.2018, 12:32 | PJ

Moderátorka Tereza Jandová se chystá na příchod svého prvního miminka. Jak probíhají přípravy a jak se bude děťátko jmenovat?

Oblíbená rosnička a moderátorka TV Nova Tereza Jandová očekává příchod svého prvního potomka. Společně s manželem momentálně zařizují dětský pokojíček. Výbavička je důležitá, a tak se nastávající maminka vydala do obchodu i s nováckou kamerou za zády!

Tereza Jandová
(Foto: TV Nova)

Při vybírání těch správných barev do dětského pokojíčku Tereza prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka! „Bude to chlapeček!“ řekla moderátorka radostně. Jednou z prvních věcí, které rosnička sháněla, byla skříň. „Potřebujeme skříň, někdo říká, že ne, ale můj chlapeček bude mít hodně oblečení,“ smála se. S manželem se doma už bavili i o budoucnosti prvorozeného potomka. „Buďto to bude tenista, nebo moderátor Počasí,“ prozradila s nadsázkou.

Tereza Jandová - 3
(Foto: Instagram)

Jak se miminko bude jmenovat a co dalšího o přípravách moderátorka prozradila? Podívejte se na reportáž!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Andrea Růžičková je maminkou Tobiáše na plný úvazek. A co práce, plánuje návrat do Ordinace?

ZE SVĚTA HVĚZD NOVY: Fotografie z pláže, záchrana života a nečekané prozrazení scénáře Ulice!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář