Moderátorka a reportérka TV Nova se stala maminkou. Pochlubila se dojemným snímkem z porodnice

Aktualizováno 6.11. 2018 11:24
Marcela Tomčíková - Televizní noviny
Zdroj: TV Nova

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.

Marcela Škábová Tomčíková, moderátorka a reportérka televize Nova, kterou můžete znát například z Ranních, Poledních či Odpoledních Televizních novin, porodila v rakovnické nemocnici svého prvního potomka! Syn dostal krásné jméno skandinávského původu – Erik.

Svatba Marcely Škábové - Tomčíkové - 13
Zdroj: Josef Seibert

„Největší štěstí.... Ráno se nám narodil Erik... Už jsme tři a je nám krásně,“ oznámila v úterý dopoledne moderátorka na svých sociálních sítíc, kde se také pochlubila dojemnou černobílou fotografií.

Erik Tomčík
Zdroj: Instagram

Pro redakci nova.cz moderátorka doplnila: „Dneska v 8 hodin a 10 minut se mi v mém milovaném Rakovníku narodil syn Erik. Mám obrovskou a nepopsatelnou radost. Já vím, že to zní jako klišé, ale je to hlavně prožitá pravda. Pořád se na něj koukám a jsem z něj úplně naměkko. Cítila jsem se tady jako doma, ostatně tady doma jsem. Velké díky patří celé nemocnici, panu doktorovi Jaroškovi a hlavně mému manželovi. Všechno má smysl, jsem hrozně nadšená, konečně jsme ve třech.“

Syn váží 3,25 a měří 49 cm.

 

Otce dítěte si krásná moderátorka vzala v létě 2017 na kouzelném zámku Zbiroh. Pohádkovou svatbu si nenechali ujít její kolegové a přátele z práce, popřát novomanželům dorazil nejen tým magazínu Prásk!, ale také kolegové z pořadu Volejte Novu.


Zamilovanému páru gratulujeme a přejeme, ať synek roste jako z vody!
 

SVATBA SNŮ: Obřad v kapli a slavnost na zámku! Jak vypadal den D moderátorky TV Nova?

TV Nova