Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Moderátor Michal Jančařík se po roce vrací na obrazovky TV Nova! Jaký pro něj byl poslední náročný rok? Nejen o tom se rozpovídal na kameru.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Michal Jančařík promluvil o zdravotním stavu: Prošťouchneme nohy a bude to ideální!

Vložit video na:

aktualizováno 20.09.2017, 16:58 | 20.09.2017, 14:06 | soltes

Moderátor Michal Jančařík se po roce vrací na obrazovky TV Nova! Jaký pro něj byl poslední náročný rok? Nejen o tom se rozpovídal na kameru.

Oblíbený moderátor Michal Jančařík se po roce vrací na obrazovky televize Nova! I přesto, že je stále odkázaný na invalidní vozík z důvodu vážné nemoci, optimismus a dobrá nálada jej neopouští. Jak řekl na kameru, dělá vše pro to, aby to bylo lepší a lepší. 

Michal Jančařík se vrací na televizní obrazovky
(Foto: TV Nova)

„Ono vlastně nic jiného v tu chvíli člověku nezbývá. Já mám doma malé děti (6 a 8 let), skvělou manželku, takže mám takovou trojnásobnou motivaci. Oni mě v  tom nenechají a já dělám, co můžu, abych jim stačil,“ řekl Michal Jančařík.

Michal Jančařík - 3
(Foto: TV Nova)

Michal byl před rokem na transplantaci ledviny. Po operaci nastaly komplikace, kvůli kterým zůstal upoutaný na invalidní vozík. „Když se člověk odrazí ode dna, tak se může jenom zlepšovat. To je dobré si uvědomit, protože v takovém stavu jsem byl, byl jsem v podstatě na smrtelné posteli, takže od té doby je to pořád lepší a lepší a ještě by to chtělo prošťouchnout ty nohy a bude to ideální,“ dodává sympatický moderátor.

 

Michal Jančařík - 2
(Foto: TV Nova)

Polední Sportovní noviny s Michalem Jančaříkem si nenechte ujít už v pondělí 2. října ve 12.15 hodin na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

UŽ SE TĚŠÍTE? Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář