Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Simon Baker (47) je velký fešák. Svědčí o tom i skutečnost, že byl v roce 2002 magazínem People zařazen mezi padesát nejhezčí lidí světa. Bohužel už je roky ženatý, a tak se na něj fanynky smí jen dívat.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Fešák Simon Baker pořádně překvapil. Neuvěříte, jaký vztah má s hereckou kolegyní z Mentalisty

Mentalista - Simon Baker a Rebecca Rigg
zdroj: TV Nova Mentalista - Simon Baker a Rebecca Rigg
aktualizováno 18.03.2017, 19:31 | 18.03.2017, 19:29 |

Simon Baker (47) je velký fešák. Svědčí o tom i skutečnost, že byl v roce 2002 magazínem People zařazen mezi padesát nejhezčí lidí světa. Bohužel už je roky ženatý, a tak se na něj fanynky smí jen dívat.

Simon Baker by jistě dokázal svést řadu žen. To ale vážně není jeho styl. Je už roky ženatý s herečkou, do které se zamiloval na první pohled. Podle svých slov jí byl okamžitě fascinovánl. Ten večer viděl Rebeccu Rigg (49) poprvé, ale okamžitě věděl, že už z ní nechce nikdy spustit oči. Rozhodl se ji proto oslovit a jejich společná cesta mohla začít.


Netrvalo dlouho a požádal Rebeccu o ruku. Ta mu následně porodila dceru Stellu Breeze a syny Clauda Bluea a Harryho Friaye. Simon se své manželky stále nemůže nabažit. Proto společně hrají i v seriálu Mentalista. Oba jsou velcí profíci, takže není poznat, že mezi sebou něco mají.

 

  • Mentalista - 2
  • Mentalista - 5
  • Mentalista - 3
  • Mentalista - 4
  • Mentalista - 6
  • Mentalista - Simon Baker a Rebecca Rigg


Mentalista není jejich prvním společným projektem. Už v minulosti spolu vystupovali v mýdlové opeře E STREET. Kromě Rebeccy si zahrál i po boku vlastní dcery, která je též velmi nadaná. Kromě schopností podědila po rodičích i krásu, takže má dveře do modelingu otevřené. Je docela možné, že o ní ještě hodně uslyšíme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proč musel Keanu Reeves spát se slaninou na břiše? Tyto zajímavosti k filmu John Wick vás dostanou!

EXKLUZIVNÍ POHLED DO PŘEVLÍKACÍ KABINKY: Herečky z Ulice a Ordinace ve spodním prádle!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář