Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Sympatický, usměvavý a talentovaný – řeč je o novém moderátorovi počasí Karlu Kašákovi, který si coby malý kluk prošel hotovým peklem. Co vše jej v mládí potkalo?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Medailonek Karla Kašáka: V mládí si prošel peklem! Co vše si musel protrpět?

Vložit video na:

aktualizováno 18.06.2017, 17:19 | 17.06.2017, 20:55 | Nova.cz

Sympatický, usměvavý a talentovaný – řeč je o novém moderátorovi počasí Karlu Kašákovi, který si coby malý kluk prošel hotovým peklem. Co vše jej v mládí potkalo?

Karel se poprvé coby moderátor počasí představil na obrazovkách televize Nova 5. června. Ten den pro něj prý byl nejvíce stresujícím dnem v životě. „Myslím si, že to bylo vidět, hlavně na tom prvním vstupu, ale já jsem vůbec nevěděl, jak pracovat sám se sebou, hrozně mi bušilo srdce,“ svěřil se Karel Kašák.

Karel Kašák - 3
(Foto: TV Nova)

S vystupováním před kamerou ale už má zkušenosti. Spolupracuje například s Yemim, kterého můžete znát ze show Tvoje tvář má známý hlas. A to není vše! Karel studuje práva, miluje dobrodružství, rád sportuje, chce si udělat kurz potápění a v létě se chystá do oblíbeného Egypta.

 

Karel Kašák
(Foto: TV Nova)

Všechny ale jistě zajímá, jestli je Kája k mání. Jeho odpověď najdete v reportáži. Během rozhovoru se také rozpovídal o těžkých chvílích v dětském domově, ve kterém byl od svých sedmi let společně se svou sestrou Veronikou.

Podívejte se na reportáž!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

ZPOVĚĎ Karla Kašáka: Z těžkého života v dětském domově před televizní obrazovky!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Robinson Marek a Ondřej Novotný: Po roce zase spolu!

ZNOVU NA OSTROVĚ! Marek Orlík je zpátky na ostrově? Chce vyhrát i druhou řadu? »

Marek je zpátky ve hře! Nenápadný blonďák, který svými taktikami naprosto ovládl první řadu drsné reality show Robinsonův ostrov, se ničeho nebojí a znovu se vrátil na Filipíny! Chce snad vyhrát i druhou řadu? ... více»

Karel Kašák Rozhovor 2

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas »

Velký obdivovatel a fanoušek amerického Survivoru. To je nový moderátor televizní relace Počasí Karel Kašák. Jeho velký sen, účastnit se Robinsonova ostrova, nevyšel, ale i přesto se mu splnil sen jiný – stal se moderátorem. Jak vzpomíná na svoji účast ve výběrovém řízení, kde se ukázal v celé své kráse? ... více»