Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Přípravy na letošní volby pomalu vrcholí a pozadu nezůstává ani moderátorka volebního speciálu Markéta Fialová. Společně se štábem televize Nova totiž vyrazila přímo za voliči, aby zjistila, jak se lidem v Čechách žije. Co ji nejvíce překvapilo?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PŘEDVOLEBNÍ SONDA: Jak se v Čechách žije a na co politici nestačí? Markéta Fialová se vydala do ulic

aktualizováno 01.10.2017, 17:32 | 01.10.2017, 17:18 | TV Nova

Přípravy na letošní volby pomalu vrcholí a pozadu nezůstává ani moderátorka volebního speciálu Markéta Fialová. Společně se štábem televize Nova totiž vyrazila přímo za voliči, aby zjistila, jak se lidem v Čechách žije. Co ji nejvíce překvapilo?

Sympatická moderátorka pořadu Střepiny - Markéta Fialová pojala přípravu na volební speciál opravdu poctivě. Před několika dny totiž zahájila tour, která je jakousi sondou do života občanů České republiky. Jejím cílem bylo zjistit, jak se lidem v Čechách žije a na co již politici nestačí.

Markéta Fialová

„Snažíme se objet co nejvíce krajů, aby naše reportáže byly co nejvíce reprezentativní. Natáčecích dnů máme zatím naplánováno šest, dva budeme věnovat každé oblasti. To znamená, že tento týden jedeme po Čechách, příští týden se chystáme na Moravu a třetí týden strávíme ve Slezsku,“ vysvětluje moderátorka.

Právě překonávání velkých vzdáleností je i největší komplikací štábu, který musí velice často čelit časovým komplikacím po tvořících se kolonách. Kromě toho si sama Markéta Fialová musí často vyslechnout nadávky mířené samotným politikům. Jak ale dodává, nebere si to osobně. Chápe, že přes ni občané mají možnost politikům leccos vzkázat, ale to je právě, podle jejích slov, nejzajímavější.
 

Čím však odpovědi občanů Markétu Fialovou překvapily a jak vnímají lidé současnou politiku? To a více o připravovaném třídílném seriálu z Čech, Moravy a Slezka se dozvíte v reportáži!

ČTĚTE TAKÉ:Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Volební model Medianu

Průzkum: Velké strany ztrácejí, do Sněmovny by se dostalo 8 partají »

Podle volebního modelu agentury Median by ve Sněmovně mohlo zasednou osm stran. Devátým Starostům potom k proniknutí do Sněmovny chybí jedno procento. S přehledem by volby vyhrálo hnutí ANO. ... více»

Den české státnosti ve Staré Boleslavi

Češi slaví Den státnosti. Duka vyzval mlčící většinu, aby se ozvala »

Tisíce lidí dnes dorazily na Národní svatováclavskou pouť do Staré Boleslavi, kde byl zavražděn kníže Václav. Odkaz světce a patrona země si připomněly davy poutníků na Mariánském náměstí při tradiční poutní mši, kterou sloužil biskup František Václav Lobkowicz. Kazatelem byl kardinál Dominik Duka, který mimo jiné připomněl blížící se parlamentní volby. ... více»

Volební preference

Průzkum CVVM: Do sněmovny by se dostali Piráti, zato TOP 09 ne  »

Volby se nezadržitelně blíží a i volební modely se rychle mění. Podle nich má šanci na překročení limitu 5 % pro vstup do Poslanecké sněmovny PČR relativně velký počet stran. Nedávný výzkum také předpokládá, že se hodlá voleb zúčastnit poměrně velké množství voličů. ... více»