Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Česko Slovenská Superstar se v roce 2018 vrátí na televizní obrazovky a samozřejmě se zbrusu novými soutěžícími. Pojďte si připomenout nejslavnější páry, které se během soutěže daly dohromady!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

TOP 4: Nejznámější milenecké páry ze SuperStar. Pamatujete si, kdy do toho spadly?

Páry Superstar
zdroj: TV Nova / Instagram Páry Superstar
aktualizováno 20.10.2017, 18:37 | 20.10.2017, 16:57 | TV Nova

Česko Slovenská Superstar se v roce 2018 vrátí na televizní obrazovky a samozřejmě se zbrusu novými soutěžícími. Pojďte si připomenout nejslavnější páry, které se během soutěže daly dohromady!

Soutěž SuperStar dává amatérským zpěvákům různého věku možnost stát se opravdovou Superstar. Na castingu bývají tisíce lidí, a nelze se proto divit velké rivalitě mezi soutěžícími. Přesto nervozita a občasná úzkost může udělat své a oni tak, odloučeni od své rodiny a přátel, hledají útěchu mezi svými soupeři.


Kdo se s kým dal během soutěže dohromady?


Emma Drobná a Štěpán Urban
Slovenská zpěvačka se v roce 2015 zúčastnila čtvrté řady Česko Slovenské Superstar. S dalším soutěžícím, Štěpánem Urbanem, se sblížila během semifinále. V soutěži si spolu dokonce zazpívali duet! Nakonec se tahle dvojice probojovala až do finále. Tam Emma nad svým protějškem zvítězila. Emma a Štěpán tvoří od soutěže stabilní pár a jsou stále spolu.

Emma Drobná a Štěpán Urbán - 4
(Foto: Instagram)


Celeste Buckingham a Martin Harich

Ve druhé řadě soutěže se do sebe zakoukali Celeste a Martin. Pár tvořili ještě 3 roky po skončení soutěže. Pak se ale v tichosti rozešli. Médiím rozchod tenkrát potvrdil Martin asi 2 měsíce po rozchodu. Ten byl z rozpadu vztahu velmi nešťastný. Dokonce krátce po něm napsal píseň „Kam sa to podelo". Tu vydal až o dva roky později. Ve videoklipu k tomuhle singlu si zahrála sama Celeste, což svědčí o tom, že jsou i přes černější období, kterým si prošli, stále dobrými přáteli.
 

Celeste Buckingham a Martin Harich
(Foto: TV Nova / Instagram)

 


Alžběta Kolečkářová a Michal Šeps

Dalším párem, který se během druhé řady soutěže dal dohromady, jsou Alžběta a Michal. Alžběta se umístala na šestém místě a Michal pak na místě třetím. Zpěvačka s rockerským vzhledem po soutěži vydala své prvním album To Cítím. Milovník reggae založil skupinu Zimmer Frei. Láska mezi touhle svojící neměla dlouhého trvání. Půl roku po skončení soutěže se rozešli.
 

SUPERSTAR: Michal Šeps s Alžbětou Kolečkářovou


Monika Bagárová a Ben Cristovao

Monika a Ben se zúčastnili první řady Česko Slovenské Superstar. Ta se vysílala v roce 2009. Měli k sobě blízko již během soutěže, ale dohromady se údajně dali až po jejím skončení. V roce 2011 nazpívali společnou píseň s názvem „Chci“. O rok později zpěvačka prostřednictvím sociálních sítí fanouškům sdělila, že se s Benem rozcházejí.
 

Monika Bagárová a Ben Cristovao
(Foto: Martin Mithofer)


Přihlaste se do Česko Slovenské Superstar 2018 zde!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETASdílejte s přáteli:
Přidejte komentář