Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už několik let se mluví o pokračování úspěšné americké komedie Křižovatka smrti, v níž si hlavní role zahráli Jackie Chan a Chris Tucker. Natáčení je na spadnutí, už navrhli i název.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

KŘIŽOVATKA SMRTI 4? Dají to Chris Tucker a Jackie Chan zase dohromady?

Chris Tucker a Jackie Chan
zdroj: oficiální zdroj Chris Tucker a Jackie Chan
aktualizováno 28.07.2017, 13:47 | 28.07.2017, 13:47 | TV Nova

Už několik let se mluví o pokračování úspěšné americké komedie Křižovatka smrti, v níž si hlavní role zahráli Jackie Chan a Chris Tucker. Natáčení je na spadnutí, už navrhli i název.

O pokračování Křižovatky smrti se už mluví několik let, ale natáčení je stále v nedohlednu! Jackie Chan prozradil, že byl pro pokračování tohoto filmu již osloven. Na žádnou spolupráci ale prý nekývne, dokud neuvidí scénář. Ten mu tvůrci zatím nepředložili.

Naposledy se k pokračování vyjádřil producent Brett Ratner, který na filmovém festivalu v Sun Valley řekl, že je odhodlaný pokračování natočit. "Myslím, že to bude! Mluvil jsem se scénáristy a mohli bychom to nazvat Grumpy Old Rush Hour," nechat se slyšet.

Křižovatka smrti - 10
(Foto: Archiv TV Nova)

Pokud se bude natáčení stále odkládat, mohl by v něm být inspektor Lee už spíše v důchodu a akčních scén by se možná ani nemohl účastnit. Nutno podotknout, že Jackiemu Chanovi je už 63 let a v posledních filmech jako Detektiv z Hongkongu nebo Kung-Fu Yoga je na něm vyšší věk znát. Dokážete si ale představit, že by se vedle pětačtyřicetiletého Chrise Tuckera objevil jako inspektor Lee někdo jiný?

Křižovatka smrti - 9
(Foto: Archiv TV Nova)

Brett Ratner s postupným přeobsazením možná ale tak trochu počítá. V Křižovatce smrti 4 by se podle něj měly vedle Chrise Tuckera a Jackieho Chana představit i nové postavy, na které se bude příběh soustředit.

Vidět detektiva Jamese Cartera a inspektora Lee opět společně, by bylo skvělé. Do té doby se můžeme bavit alespoň u prvních třech dílů této povedené akční komedie, jejíž poslední pokračování vyšlo v roce 2007.

  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 8
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 7
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 6
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 5
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 4
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 3
  • Křižovatka smrti, Jackie Chan a Chris Tucker - 2

Na Křižovatku smrti 2 se můžete podívat 28. července od 22:25 na TV Nova a 30. července od 00:05 na Nova Cinema. Následně se můžete podívat na Křižovatku smrti 3, která půjde 4. srpna od 22:25 na TV Nova a 5. srpna od 18:20 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJEN STALLONE. I jiná z hollywoodských hvězd začínala v pornoprůmyslu! Kdo by to do ní řekl...

Pavoučí muž opět v akci! Který ze tří herců se vám jako Spider-Man líbí nejvíce? HLASUJTE!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář