SMRT I NAHOTA: Jak dopadli herci z oblíbené pohádky Kouzelný měšec? Takhle dnes vypadají!

Publikováno 3. 1. 2018
Kouzelný měšec - král a princezna
Zdroj: Oficiální zdroj

Kdo z herců nafotil odvážné fotografie? A jak vůbec herci z oblíbené pohádky Kouzelný měšec vypadají dnes? Hodně se změnili! A někteří již bohužel nejsou mezi námi...

Čarodějnice Bludimíra se rozhodne zmocnit kouzelného královského měšce. Ten je bezedný a můžete si z něj nasypat zlata, kolik jen budete chtít. Ale kartami zamíchá příjezd prince Velemíra z Dolního království, který přichází s úmyslem požádat pana krále o ruku princezny Blanky a na měšec si taky dělá tak trochu zálusk... Bludimíra je ale rychlejší a když princ zjistí, že je měšec fuč, ztratí o Blanku zájem. Nešťastný pan král proto dá vyhlásit, že ten, kdo měšec najde, získá i ruku jeho dcery. Jenže chystat svatbu by mohlo být předčasné, protože se toho ještě hodně může přihodit...

Kouzelný měšec vznikl v česko-německé koprodukci, a tak vás asi nepřekvapí, že do rolí byli obsazeni herci z obou zemí. Pohádka Václava Vorlíčka, kterou napsal společně s Milošem Macourkem, sklízí již více než dvacet let úspěch. Jak vypadají a co dělají herci z pohádky dnes?


Mahulena Bočanová – čarodějnice Bludimíra

No řekněte, tipli byste si, že Mahuleně už je padesát let? Hraje již od mládí a je stále aktivní herečkou.

Kouzelný měšec - Bludimíra - Mahulena Bočanová
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram


Tina Ruland – princezna Blanka

Ještě o rok starší je představitelka princezny – Tina Ruland. Tato krásná Němka rok před uvedením pohádky nafotila odvážné fotografie pro známý pánský magazín. Herectví se stále věnuje.

Kouzelný měšec - princezna Blanka - Tina Ruland
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram


Překrásná princezna se nebála svléknout, jak bylo vidno i v samotné pohádce, když se koupala. Rok před pohádkou se odhalila ještě více...

Tina Ruland - 7
Zdroj: Playboy


Rudolf Hrušínský ml. – Huhla

Pohádkového Huhlu vídáte pravidelně v seriálu Ulice jako dobráckého rybáře Vlastu Peška, který má stále těžkou hlavu se svou neposednou vnučkou Adrianou.

Kouzelný měšec - Huhla - Rudolf Hrušínský
Zdroj: oficiální zdroj


Saša Rašilov – princ Petr

Představitel prince se stal v loňském roce již potřetí otcem a stejně jako jeho herečtí kolegové výše je stále aktivní ve své profesi.

Kouzelný měšec - princ Petr - Saša Rašilov
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram


Kurt Weinzierl – král

Rakouský herec Kurt Weinzierl, představitel krále, nás bohužel opustil 10. října 2008 ve věku 77 let. Za svůj život ztvárnil přes 130 filmových a seriálových rolí.

Kouzelný měšec - král a princezna
Zdroj: Oficiální zdroj


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UKÁZKA ze středeční Ulice: Tohle by Adrianu ranilo: Jak je to doopravdy s jejím manželstvím?

První klapka krásné pohádky Nejkrásnější hádanka padla na jednom z nejkrásnějších míst naší krásné republiky!

Kir