Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

MI6 dlouhou dobu hledala nového agenta s povolením zabíjet. A potencionálních britských herců bylo několik! Ať už to byl Daniel Craig, který zvárnil nejlepšího agenta světa v posledních čtyřech dílech, tak například Tom Hardy, Michael Fassbender n...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce? Herec už podepsal smlouvu

James Bond
zdroj: Profimedia James Bond
aktualizováno 18.07.2017, 18:12 | 18.07.2017, 18:12 | TV Nova

MI6 dlouhou dobu hledala nového agenta s povolením zabíjet. A potencionálních britských herců bylo několik! Ať už to byl Daniel Craig, který zvárnil nejlepšího agenta světa v posledních čtyřech dílech, tak například Tom Hardy, Michael Fassbender nebo Damian Lewis.

Než hrát zase Bonda, to se radši podřežu.“ To prohlašoval v roce 2015 Daniel Craig po premiéře v pořadí čtyřiadvacáté bondovky. První film o šarmantním agentovi měl premiéru v roce 1962, tedy před 55 lety. Další film s pořadovým číslem 25 je v plánu na podzim roku 2018. Posledních 24 měsíců veškerá média a fanoušci spekulovali, kdo si v příštím díle bude objednávat „Vodka, martini. Protřepat, nemíchat!

James Bond
(Foto: Nova.cz)

O prestižní roli se mohu ucházet jenom synové Velké Británie, a proto padala jména jako Tom Hardy, kterého můžete znát z filmů jako je Počátek, Mad Max nebo Zmrtvýchvstání. Dalším adeptem byl Michael Fassbender, mezi jehož nejslavnější role patří filmy Hanební pancharti, X-Men nebo Steve Jobs. A v poslední řadě Damian Lewis, jehož můžete znát ze seriálu Bratrstvo neohrožených. Dnes velká sága o setrvání nebo nesetrvání Daniela Craiga v dokonale padnoucím obleku Jamese Bonda dospěla dokonce.
Daniel Craig
(Foto: Oficiální zdroj / Instagram.com)

Zrzavý britský herec se sice poslední dobou vyjadřoval nelibě o roli nejoblíbenějšího narcise v dějinách filmu, ale zdá se, že vše bude nakonec jinak. Již dnes měl podepsat smlouvu na nejnovější bondovku. Ve hře je i zpěvačka Adele, která by se mohla stát dalším umělcem, který by nazpíval pilotní píseň hned ke dvěma filmům o Jamesi Bondovi. Mimochodem, víte, kdo byl ten první?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

James Bond je po smrti! Rogera Moorea udolala rakovina

Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

James Bond na WC? Povedlo se to a vznikla z toho opravdu velká řachanda!
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář