Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jak nejlépe skloubit letní prázdniny, zábavu a sport? Co třeba s televizí Nova vyrazil na jednu z letních akcí!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

SKVĚLÉ TIPY NA LÉTO: Vyrazte s televizí Nova za zábavou i za sportem! SEZNAM AKCÍ

Vložit video na:

aktualizováno 20.06.2017, 12:27 | 20.06.2017, 10:07 | Nova.cz

Jak nejlépe skloubit letní prázdniny, zábavu a sport? Co třeba s televizí Nova vyrazil na jednu z letních akcí!

Run Tour
Běžecký závod mohou navštívit jak rodiče, tak i děti, mladí i starší – zkrátka všichni, kteří si chtějí zaběhat. Na výběr je několik tratí od těch kratších až po ty dlouhé. A televize Nova bude u toho – 15. 7. v Olomouci a 19. 8. v Liberci. Mezi nejprestižnější běžecké akce patří RunTour už šest let!

RunTour 2017 - Budějovice
(Foto: Nova.cz)


Nova Cup

Maraton horských kol – takový je Nova Cup. Jedná se o seriál s mezinárodní účastí, do kterého je zahrnuto celkem 6 závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v Hradci Králové. Projekt láká všechny sportovce ve všech věkových kategorií. V létě se bude akce konat 8. 7. v Táboře a 26. 8. v Krkonoších.

Nova Cup 2017 - Sázava - 4
(Foto: TN.cz)


Slide Czech
Během léta můžete vyrazit také na Slide Czech, který se bude konat celkem na 11 místech v rámci celé České republiky. Odstartuje 24. 6. v Brně, poslední závod se uskuteční 2. 9. ve Znojmě. Bližší informace o termínech a informace o projektu najdete ZDE.


S Novou můžete vyrazit i na další akce. Třeba na Masive stage race, 100 let republiky, 130 let pohybu a jsme součástí také Klubu českých turistů.

Michela Šmídová
(Foto: Nova.cz)


Na akcích můžete narazit na známé tváře televize Nova! Například na Michaelu Šmídovou, kterou vídáte každý den v rámci zpravodajské relace TN2 na stanici Nova 2. Chybět nebude ani moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal nebo moderátorka Iveta Kořínková. Těšit se můžete také na sporťáka Televizních novin Martina Čermáka.

Gott My Life - 17
(Foto: Prásk!)

Užít si s televizí Nova můžete také kulturní a společenské akce jako například výstavu mapující 60 let kariéry Karla Gotta – Gott my life na pražské náplavce. Zavítat také můžete na Ynspirology a to 25. a 26. června nebo také na filmový festival Noir festival.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POŘÁDNÁ PORCE TELEVIZNÍ ZÁBAVY: Na jaké seriály, filmy a pořady se můžete v létě těšit?


AKCE A NAPĚTÍ: Oblíbený seriál Kobra 11 má pro své fandy milé překvapeníSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

2011089

BUDE TO VELKÁ SHOW! Svět inspirace nezná hranic, dokáží i letos tváře festivalu Ynspirology »

Přípravy festivalu Ynspirology nabírají na obrátkách a postupně odhalovaný program napovídá, že letošní 2. ročník posune limity kreativity a inspirace zase o kus dál. Osobnosti, které se na festivalu představí v rolích inspirátorů, dokazují, že nové obzory a výzvy jde hledat kdekoli a kdykoli a vzkazují: „Přijďte, bavte se, zapojte se!“ ... více»

Nova Cup 2017 - Sázava - 4

Třetí díl Nova Cupu se blíží: Nabídne hned tři trasy v krásném prostředí Sázavy! »

Trek Sázava, v pořadí již třetí závod seriálu Nova Cup, nabídne 17. června 2017 ve městě Sázava vyznavačům mountainbikingu tři lákavé tratě. Závody Trek Sázava jsou situované do Středočeského kraje a lákají milovníky horské cyklistiky nejen vyšperkovanou tratí, ale především úchvatnou krajinou řeky Sázavy. ... více»