JE TO VENKU. Aneta Langerová prozradila, proč utíká z Česka

Publikováno 29. 1. 2017
Aneta Langerová
Zdroj: Prásk! / Facebook

Zpěvačka Aneta Langerová (30) je nejslavnějším "produktem" hudební show SuperStar. První vítězka populární soutěže je stále ještě velmi mladá, proto pro ni životní změna není problém.

Aneta Langerová je na první pohled spokojená. Píše a zpívá své vlastní písně, občas má nějaký ten hit a vyprodává koncertní haly. Navíc má stálý vztah a partnerku, která ji vždy podrží. Přesto ji něco chybí...

S kapelou často vyjíždí na koncerty do země našich nejbližších sousedů na Slovensko a jejich krásná příroda ji doslova učarovala. Proto v ní kypí důležité rozhodnutí.

"Dělám si zálusk, že se na chvíli přestěhuji na Slovensko, abych mohla čerpat nové vjemy, abych měla nový pocit a mohla tvořit," prozradila v deníku Aha! "Nedávno jsme měli turné na Slovensku a jeli jsme dlouhé cesty ze západu až na východ, míjeli nádherné Tatry, hory, kopce, přírodu, úžasnou slovenskou krajinu," popisuje, co ji dohnalo k rozhodnutí.

17

GALERIE: Aneta Langerová se plánuje přestěhovat na Slovensko

Zdroj: facebook.com

Aneta Langerová - 4

Hodnocení:

Kdy a na jak dlouho se přestěhuje na Slovensko, to zatím není jasné. A radost z toho mohou mít také čeští fanoušci, třeba získá mezi tatranskými vrcholy novou inspiraci.