Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaká je v soukromí herečka Lucie Benešová? Herečka v seriálu Gympl s.r.o. ztvárnila sebevědomou intrikánku Evu Lenerovou, která si jde tvrdě za svým a libuje si v luxusu!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Lucie Benešová drží už 13 let originální vánoční tradici! Co dělá po nocích se svými kamarádkami?

Vložit video na:

aktualizováno 19.12.2017, 18:26 | 19.12.2017, 18:26 | kuci

Jaká je v soukromí herečka Lucie Benešová? Herečka v seriálu Gympl s.r.o. ztvárnila sebevědomou intrikánku Evu Lenerovou, která si jde tvrdě za svým a libuje si v luxusu!

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným ztvárnila Lucie Benešová přísnou zástupkyni ředitele a nekompromisní a drsnou učitelku matematiky a fyziky Evu Lenerovou. Se svou seriálovou rolí rozhodně nemá nic společného, v osobním životě je herečka spořádanou manželkou i matkou.

Lucie Benešová jako Eva Lenerová

Vánoční svátky si Lucie vychutnává plnými doušky a nezapomíná ani relaxovat. V oblibě má jednu tradici, kterou pravidelně dodržuje už 13. rokem: „S kamarádkami máme takovou tradici. To je vždycky velká událost, kde vyrábíme, uděláme si dobroty, pijeme vínko a sedíme do dlouhých nočních hodin a děláme věnce. Je to takový relax, “ prozradila Lucie, která se těší, jak si to s kamarádkami užijí.
Lucie Benešová
(Foto: Nova.cz)

A jak bude Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou a jejich velkou rodinou se čtyřmi potomky trávit Štědrý den? „Bude probíhat asi tradičně jako u většiny lidí. Děláme kapra, dáváme si dárky a jsme v pohodě,“ dodala herečka. Více Lucie prozradila ve videu!

 

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

STARTY seriálů a pořadů v novém roce: Ulice, Ordinace, Specialisté i Výměna manželek. Kdy se vrací? VELKÝ PŘEHLED

Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě. Manželka prozradila, co tam dělal se sklem!

Vánoce krásné moderátorky Lucie Borhyové: Jaké pochoutky na štědrovečerní tabuli nesmí chybět?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář