Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ke svým 19. narozeninám připravila Nova pro své diváky speciální dárek – novou televizní stanici TELKA. Ta přinese divákům tu nejlepší zábavu, kterou už nikde jinde nenajdou! Jak naladit SMÍCHOV, FANDU a TELKU?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Nalaďte si TELKU, SMÍCHOV a FANDU! Poradíme jak!

Co je TELKA
zdroj: TV Nova Co je TELKA
aktualizováno 20.02.2013, 18:58 | 06.12.2012, 09:54 | Nova.cz

Ke svým 19. narozeninám připravila Nova pro své diváky speciální dárek – novou televizní stanici TELKA. Ta přinese divákům tu nejlepší zábavu, kterou už nikde jinde nenajdou! Jak naladit SMÍCHOV, FANDU a TELKU?

TELKA

TELKA je televize plná pořadů a seriálů, které jste milovali. Prožijte znovu horké chvíle se soutěžícími v pořadech Riskuj! s Janem Rosákem nebo Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Připomeňte si výstřední kostýmy skvělého baviče Petra Novotného v Dobrotách a Novotách. Zavzpomínejte na osudy hrdinů oblíbených seriálu Pojišťovna štěstí nebo Ulice, která poběží na TELCE od samého začátku.

Užijte si nezapomenutelné hlášky a scénky v zábavních jako  Čundrcountry show nebo Zlatá mřížTELKA přinese do vašich obýváků to nejlepší, co televize Nova za 19 let své historie kdy odvysílala.

TELKU naladíte snadno u vás doma. TELKA je volně šířena pozemním digitálním vysíláním v multiplexu 4 a zároveň ji najdete v programové nabídce kabelových a IPTV operátorů. TELKA bude brzy dostupná také v satelitním vysílání.

Návod jak naladit najdete ZDE!


SMÍCHOV

Ještě do konce letošního roku spustíme komediální televizní stanici SMÍCHOV, a to konkrétně v předvečer Štědrého dne – 23. prosince v 18:00. „Mám obrovskou radost, že se nám podařilo SMÍCHOV zfinalizovat a připravit tak, že ho můžeme svým divákům přinést jako dárek pod vánoční stromeček," říká Jan Andruško, generální ředitel skupiny Nova.


Více informací, jak naladit SMÍCHOV, najdete ZDE

 

FANDA

FANDA logo
(Foto: FANDA)

Jako poslední byly uvedeny do provozu vysílače Frenštát p. Radhoštěm – V. Javorník, Mariánské Lázně – Dyleň, Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum a Sušice – Svatobor. Celé území České republiky pokrývá 26 vysílačů, na kterých můžete FANDU naladit.

Skvělou programovou nabídku FANDY oceníte zejména během blížících se Vánoc. Můžete se těšit na Vánoce plné napětí, akce a skvělé zábavy. Čekají na vás takové filmové hity jako je Top Gun, Pátý Element, Invaze, Hostel, Vlajky našich otců nebo Rocky.

Vánoce u televizních obrazovek mohou strávit také fanoušci parádních seriálů. Každou sobotu a neděli FANDA nabízí premiérové díly Kriminálky New York. V sobotu běží Lidský terč a v neděli pak Strážce spravedlnosti. Pondělí patří seriálu “V“ a od 12. prosince startuje premiérová řada Hvězdné brány - Hluboký vesmír.

Více informací, jak naladit FANDU, získáte ZDE
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
+10
zedni
chtěl jsem ještě dodat že jsem z Předotic okr.Písek a anténu máme uplně novou protože všechny sítě fungují výborně,ještě jednou děkuji za odpověd.
-25
zuzur
Dobrý den, nejde mi na setoboxu ani digitální televizi naladit, smíchov, ani fanda, prosím poradte někdo. Na skylinku to taky nejde)satelitu) tam mi odepsali že není ještě zařazen do nabídky.Doslova:Novou televizní stanici do naší programové nabídky zařadíme, jakmile její vysílatel – společnost CET 21 spol. s r.o. - spustí satelitní vysílání programu Smíchov na pozici Astra 23,5°E. Termín zahájení satelitního vysílání programu Smíchov, bohužel, neznáme. Bydlíme v Běšinech, poradí nám někdo?? Ten váš mutiplex4 či co to je, ,vůbec neznáme. děkuju
karelkame 18.5.2013 14:15
-14
Dobrý den chci se zeptat jestli bude mít časem vysílač Ještěd kanál 25 pro kanály Fanda,Smíchov,bydlím v centru města a zkusil jsem vše abych to naladil ale mam na Jablonec malí sygnál a nenaladím nějaké programi
dj-jaryn 23.3.2013 19:51
-11
Zdravím jsem z ostravska a zde strašně kolisá signál.Někdy to chvíli jde, pak se to začne sekat, a nakonec se na obrazovce objeví hláška "SLABÝ SIGNÁL" a jsem tam, kde jsm nechtěl být. Praďte c s tím.
eimmina 1.2.2013 10:51
+5
Dobrý den,nelíbí se mi způsob odpovědi. Trochu lušnosti by neuškodilo ale to je jiná věc. Už jsem psala do Redakce Novy aby mi vysvětlili, proč na webových stránkách, reklamách uvádíte, že je připojení nebo naladění říkejte si tomu jak chcete Smíchova zdarma, jen je třeba o to požádat co se týče satelitu poskytovatele. Ani Digi ani freesat toto neumožňzjí s odkazem, že to ještě není reálné. Což pod tímto slovem lze vysvětlit cokoli. Proč ale nikdo na tyto otázky neodpovídá tak jak by měl a ne jen urážky a odkazy na další webové stránky, kde se stejně nic nedovíme.Když něco nabídnu všem tak v plném rozsahu , ale co se divím jsme přece v čechách že? děkuji