Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každou minutu, každou hodinu, každý den se narodí jedno dítě. Jaké to je, přivést na svět nový život? Od sesterny po porodní sál, od příchodu maminky až po první slzy štěstí? Unikátní reality startuje už v srpnu na TV Nova.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Intimní okamžiky i jedinečné příběhy. Na obrazovky TV Nova míří unikátní reality Malé lásky

Vložit video na:

aktualizováno 03.08.2017, 15:25 | 01.08.2017, 17:49 |

Každou minutu, každou hodinu, každý den se narodí jedno dítě. Jaké to je, přivést na svět nový život? Od sesterny po porodní sál, od příchodu maminky až po první slzy štěstí? Unikátní reality startuje už v srpnu na TV Nova.

Středa na TV Nova bude patřit příběhům z reálného života. Vedle stálice, reality show Výměna manželek, se na obrazovkách TV Nova ve středeční večery objeví nový dokumentární reality pořad Malé lásky. Díky němu diváci zblízka pohlédnou na intimní okamžiky nastávajících rodičů a poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů.
 

Jak probíhalo natáčení unikátní série? Abyste zjistili, jaké je přivést na svět nový život, umístili jsme do porodnice ve fakultní nemocnici Plzeň třicet pět kamer. Od sesterny po porodní sál, od příchodu maminky až po první slzy štěstí.


Televizní sérii Malé lásky ukazuje zblízka intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Diváci poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech. Nahlédnou za dveře, za nimiž přichází na svět nový život.
 

Tři osudy, tři ženy, tři porody. A emotivní chvíle, které sledujeme zblízka přímo na porodních sálech, chodbách nemocnice i v sesternách. Více uvidí televizní diváci už ve středu 23. 8. 2017 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO: Porod, zásah hasičů, milostné trojúhelníky i nové lásky! Co se bude dít v Ulici na podzim?

VELKÁ ZMĚNA: Porota Tvojí tváře jde do 4. řady v novém složení! Kdo bude ten uprostřed?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
rafaelka-33 16.8.2017 10:27
+6
Vidím, že budu první, kdo se tu vyjádří k připravovanému pořadu, ale prostě to napsat musím. Narození miminka je nádherná událost v rodině,vím to, protože mám čerstvě narozeného vnoučka.Když jsem prvně uviděla upoutávku na tento pořad,skoro jsem zkameněla!! Hned jak jsem se trochu vzpamatovala, mě hlavou proběhla otázka, PRO BOHA, KTERÁ NASTÁVAJÍCÍ MATKA SOUHLASÍ S TÍM, ŽE JI PŘI TAK INTIMNÍ VĚCI, JAKO JE POROD BUDE SLEDOVAT KAMERA A SPOUSTA LIDÍ U TELEVIZE?? Prostě nechápu, co vede takovou matku a i otce, aby tohle podstoupil??Možná si někdo řekne, že jsem staromódní nebo nevím, jak mě budou tady lidi nazývat, ale nezlobte se na mě, tohle bych jako nastávající matka nepodstoupila ani za milion!! Opravdu by mě zajímalo co ty ženy k tomu vedlo?? Za kolik prodali tak intimní věc, jakou je zrození nového človíčka?? Opravdu se mi tohle hodně příčí!! Mohu vám ještě napsat, že když ukázku viděla dcera,která před třemi týdny porodila, byla zděšená, že se někdo chce takhle předvádět v televizi!!! Je to jen můj názor, ale napsat jsem ho musela. Jinak, těm předvádějícím se matkám a otcům, přeji zdravá a krásná miminka. Doufám, že ta peněžní odměna za to předvedení je těší. Všem přeji jinak krásný den.