Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Uběhl další týden a na sociálních sítích oblíbených hvězd TV Nova se to opět jen hemží zajímavými novinkami. Kdo strávil romantické chvíle v Paříži? Jak vypadá malý Andreas Hany Reinders? Podívejte se na výběr toho nejzajímavějšího!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HVĚZDY NOVY: Žhavé fotky Viki z Ulice i nová kolekce hvězdy Ordinace! Minulý týden byl plný překvapení

Vložit video na:

aktualizováno 01.10.2017, 15:40 | 01.10.2017, 15:40 | TV Nova

Uběhl další týden a na sociálních sítích oblíbených hvězd TV Nova se to opět jen hemží zajímavými novinkami. Kdo strávil romantické chvíle v Paříži? Jak vypadá malý Andreas Hany Reinders? Podívejte se na výběr toho nejzajímavějšího!

Petra Svoboda se na svém Instagramu pochlubila romantickou fotkou z Paříže, kam vyrazila se svým přítelem. Podle všeho si oba výlet opravdu užili – a to i přesto, že moderátorka přiznala určité obavy ze současné bezpečnosti.

Petra Svoboda s partnerem v Paříži

To Hanu Reinders už obavy opustily a konečně ukázala světu svého překrásného a dlouho skrývaného syna Andrease. Na sociální síti se pochlubila nejen jeho legrační fotografií, ale také rozkošnou postýlkou, ve které malý Andreas spinká.

Hanka Reinders a její syn Andreas

Mladou herečku Sabinu Rojkovou znají diváci především jako Viky ze seriálu Ulice, kterou neuvěřitelně láká svět modelingu. A právě roli modelky si nyní herečka zkusila i v reálu! Jak to dopadlo? Podívejte se na reportáž! V ní se také mimo jiné dozvíte, jak se Michal Jančařík těší na svůj velký pondělní návrat na televizní obrazovky, nebo jak se připravuje na podzim moderátorka Počasí Tereza Jandová.

Sabina Rojková jako modelka

 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ!

Projekt Mise nový domov: Pergnerová exkluzivně prozradila, na co se diváci mohou těšit!VELKÁ PREMIÉRA: Zbrusu nový seriál míří na obrazovky televize Nova! Bude plný hvězd a záhad
Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Marta Jandová - 3

KRUTÝ OSUD: Marta Jandová měla další nehodu s autem! Ukázala FOTO viníka »

Zpěvačka a bývalá moderátorka SuperStar Marta Jandová (43) má poslední měsíce opravdu neskutečnou smůlu... Další autonehoda potvrzuje, že si z ní někdo tam nahoře nejspíš dělá nepříliš vtipnou srandu. Co se stalo? ... více»

Hvězdy Novy

HVĚZDY NOVY: Hokejová star v Ordinaci, hvězda Specialistů dědečkem a návrat oblíbeného moderátora! »

Týden s týdnem se sešel a my vám opět přinášíme ty nejčerstvější zprávy týkající se vašich oblíbených hvězd a seriálů z obrazovek Novy. Kdo se vrátí do zpravodajství, kdo se stal dědečkem a koho jste mohli zahlédnout v Ordinaci v růžové zahradě 2? Podívejte se na reportáž! ... více»

Seriál Ulice: ep. 3281 - Ota se nervuje kvůli setkání s matkou a Hedvikou

Ze světa HVĚZD NOVY: Jak Filip Rajmont oslavil čtyřicáté narozeniny? Bylo to hodně velké »

Narozeniny Filipa Rajmonta i návrat oblíbené moderátorky Hanky Reinders na televizní obrazovky! Co dalšího se v uplynulém týdnu stalo ve světě hvězd Novy? ... více»