Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co v uplynulém týdnu dělaly známé tváře z Ulice, Ordinace nebo zpravodajství? Rozhodně se nenudily! Tyto fotky vám dají nahlédnout do jejich soukromí.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Otužilý moderátor, sportovní nadšení krásky z Ulice i pikantní fotky hvězdy Ordinace!

Vložit video na:

aktualizováno 12.11.2017, 16:28 | 12.11.2017, 16:28 | PJ

Co v uplynulém týdnu dělaly známé tváře z Ulice, Ordinace nebo zpravodajství? Rozhodně se nenudily! Tyto fotky vám dají nahlédnout do jejich soukromí.

Novácké hvězdy se se svými fanoušky na sociálních sítích často dělí o mnoho podrobností ze svého soukromí. Například sporťák Štěpán Sokol vyrazil na Mácháč. Sice je listopad, ale Štěpán je zřejmě opravdu otužilý, jak dokazují i fotografie!

Štěpán Sokol
(Foto: Instagram)

Zdena Suché v současné době prochází v Ordinaci v růžové zahradě 2 opravdu složitým obdobím. Stala se obětí domácího násilí a přítel, kterého milovala, se změnil v tyrana. Její představitelka, Dana Morávková, však jako nějaká chudinka rozhodně nevypadá! Na Facebooku se pochlubila hodně vydařenými snímky z focení.

Dana Morávková - focení
(Foto: facebook)

Moderátor Počasí, Karel Kašák, vyrazil v těchto pochmurných dnech do zahraničí, konkrétně na Island. Nádherné fotky ze své dobrodružné cesty sdílel s fanoušky na svém profilu.

Karel Kašák na Islandu
(Foto: Instagram)

Anička Slováčková, účastnice druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, dokázala, že má velký smysl pro humor a umí si udělat legraci ze sebe sama. Na svém instagramu sdílela fotku zachycující moment jejího ladného padání z lavičky.

Anička Slováčková
(Foto: Instagram)

A v neposlední řadě diváky bezpochyby zajímá, jak se Patricie Solaříková, představitelka Terezy Jordánové v seriálu Ulice, udržuje ve formě. Mladá herečka cvičí jógu, jezdí na koni a někdy si zahraje i tenis. Sport jí tedy rozhodně není cizí!

Patricie Solaříková a sport
(Foto: Instagram)

 

Více fotek najdete v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dokázala by se Dana Morávková ubránit znásilnění? Rozpovídala se o krušných chvílích během natáčení

Milostné scény v Ulici: Byli herci při natáčení skutečně nazí? Konečně je to venku!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Dana Morávková hostem ve Snídani s Novou

Dokázala by se Dana Morávková ubránit znásilnění? Rozpovídala se o krušných chvílích během natáčení »

Dana Morávková v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje doktorku Zdenu Suchou. Ta v současné době prochází těžkým obdobím, neboť se stala obětí domácího násilí. Herečka byla hostem pořadu Snídaně s Novou a prozradila informace z natáčení násilných scén a také to, jak se na roli trýzněné ženy připravovala. ... více»