Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Stárnutí se bohužel nevyhne nikdo. Zub času se tak podepsal i na oblíbených moderátorech či zpěvácích! Jak se tedy během let měnily tváře známých herců a bavičů? Podívejte se a tipujte. Poznáte je všechny?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO HÁDANKA: To je ale změna! Poznáte hvězdy Novy, jako malá miminka?

Hvězdy Novy v dětství - koláž
Hvězdy Novy v dětství - koláž
aktualizováno 31.12.2016, 10:46 | 30.12.2016, 00:58 | Nova.cz

Stárnutí se bohužel nevyhne nikdo. Zub času se tak podepsal i na oblíbených moderátorech či zpěvácích! Jak se tedy během let měnily tváře známých herců a bavičů? Podívejte se a tipujte. Poznáte je všechny?

Budoucí hvězdou Televizních novin se měl zanedlouho stát Rey Koranteng, který, když mu byl jeden rok, žil v Ghaně. Na fotce s babičkou už v Praze.

Rey Koranteng jako dítě

Od dětství se věnovala krasobruslení a kdyby jí někdo tenkrát řekl, že jednou bude oblíbenou herečkou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, asi by se tomu zasmála. Naštěstí se později Dana Morávková rozhodla studovat DAMU a tak ji můžeme vídat na televizních obrazovkách. Láska ke krasobruslení jí však zůstala stále.

Nova slaví 20 let: Dana Morávková
 


V roce 2002 jsme oslavili devátý rok Novy, co dělal Ondřej Brozbohatý ve svých devíti? „Samozřejmě jsem chodil poctivě do školy a věnoval se našim psům. I díky tomu jsem živoucím důkazem toho, že alergie na psy nemusí být nutnou překážkou.


Nova slaví 20 let: Ondřej Brzobohatý


V šesti letech nastupovala Lucie Borhyová na základní školu. Na fotce z poslední předškolní dovolené s rodiči u moře.

Lucie Borhyová jako dítě

Tento roztomilý buclatý chlapeček vám zpříjemňuje ranní vstávání. Po boku Hany Reinders totiž uvádí Snídani s Novou. Hádáte správně, naháč na fotce je moderátor Petr Říbal.

Zorka Hejdová a Petr Říbal - 8
(Foto: Evropa 2)


Sabině Laurinové
je na fotce v době, kdy jí byly čtyři roky. Dětství trávila v pražském Podolí a snila o tom, že jednou bude prodavačkou, detektivem nebo kabaretní umělkyní.

Nova slaví 20 let: Sabina Laurinová

Tahle vysmátá kudrnatá holčička na fotografii je budoucí multitalent. Není se čemu divit, zpěvačka Marta Jandová má hudbu má v genech po otci Petru Jandovi. Jak se později ukázalo, Martě jde i herectví či porotcování v talentových soutěžích.

Marta Jandová jako dítě

V pěti letech byla Nova ještě malá slečna, jak to podle vás slušelo Petrovi Rychlému jako malému klukovi?

Petr Rychlý jako dítě

Jak je vidět, úsměv šel této blondýnce již od mala. V dnešní době nám to každé ráno ukazuje po boku svého manžela ve Snídani s Novou. Zorka Hejdová je prostě smíšek a slušelo jí to i s chybějícím zubem, co říkáte?

Zorka Hejdová
(Foto: Evropa 2)

Už ve dvou letech Martin Dejdar věděl, jak správně zapózovat. Herecký talent se v něm zkrátka nezapřel ani v tak útlém věku. O 28 let později se nám představil v Ptákovinách a o dalších třináct let později zosobnil kultovní postavu Ozzáka v sitcomu Comeback.

Nova slaví 20 let: Martin Dejdar

V tomto nenápadném roztomilém chlapečkovi by málokdo hledal budoucího vítěze pěvecké soutěže SuperStar, že? Martin Chodúr je dnes, 7 let od vítězství v soutěži, otcem dvou krásných dětí a stihl již nazpívat 3 sólová alba.

FOTO: Martin Chodur - dětství

Tak schválně, poznáte tuhle rozesmátou holčičku s rozvernými culíky? Podoba je určitě jasná na první pohled. Míša Doubravová, dnes už Tomešová, svůj úsměv totiž nezapře. Míšu diváci znají jako Bětku Klimešovou z Ulice. Teď si ale dává od hraní na čas pauzu, čeká totiž své první miminko.

Michaela Doubravová - 35
(Foto: Facebook/ Profimedia.cz)

Uhádnete, vedle které krásky dnes moderuje tento pohledný sympaťák? Samozřejmě, že za moderátorský pultík zasedá Martin Pouva vedle Kristiny Kloubkové.

Martin Pouva za mlada

V dětství se tento roztomilý kluk věnoval atletice, ale i zpěvu a tanci. V dospělejším věku si zkusil roli modela a žil nějaký čas v Brazílii. Teď má Martin Čermák svou vysněnou práci - moderuje Sportovní noviny.

Martin Čermák
(Foto: TV Nova)


Petr Novotný
je na fotografii se svým synem Pavlem Novotným.

Nova slaví 20 let: Petr Novotný

Nepřehlédněte:

Tahle roztomilá holčička letos bodovala v Tváři! Víte, kdo to je?

TA BYLA ROZKOŠNÁ! A kukuč jí zůstal i dnes, kdy hraje v Ulici!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář