Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Týden s týdnem se sešel a my vám opět přinášíme ty nejčerstvější zprávy týkající se vašich oblíbených hvězd a seriálů z obrazovek Novy. Kdo se vrátí do zpravodajství, kdo se stal dědečkem a koho jste mohli zahlédnout v Ordinaci v růžové zahradě 2?...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HVĚZDY NOVY: Hokejová star v Ordinaci, hvězda Specialistů dědečkem a návrat oblíbeného moderátora!

Vložit video na:

aktualizováno 25.09.2017, 14:57 | 25.09.2017, 14:57 | TV Nova

Týden s týdnem se sešel a my vám opět přinášíme ty nejčerstvější zprávy týkající se vašich oblíbených hvězd a seriálů z obrazovek Novy. Kdo se vrátí do zpravodajství, kdo se stal dědečkem a koho jste mohli zahlédnout v Ordinaci v růžové zahradě 2? Podívejte se na reportáž!

 

Diváci, kteří ve čtvrtek večer sledovali seriál Ordinace v růžové zahradě 2, museli být v šoku, když se na obrazovce objevila, pro diváky neznámá, postava sportovního manažera Sovy v podání hokejové legendy Martina Procházky. Jak se mu natáčení líbilo a hodlá v herecké kariéře pokračovat? Dozvíte se ve videu!

Hokejová hvězda Martin Procházka si zahrál v Ordinaci! - 8
(Foto: Archiv TV Nova)


Hvězda seriálu Specialisté, herec David Prachař, skáče radostí! Do rodiny přivítal nového člena. Z narození vnučky byl tak nadšený, že dokonce prozradil její jméno. Holčička se jmenuje Mia. Gratulujeme!

David Prachař omylem vyzradil jméno vnučky - 2
(Foto: Profimedia)


Po těžké a vleklé nemoci se přesně po roce na televizní obrazovky vrátí oblíbený moderátor Michal Jančařík. I přesto, že už nebude moderátorem Počasí, z návratu do práce je neskutečně nadšený. Těšit se na něj můžete již 2. října u Poledních Sportovních novin.

Michal Jančařík
(Foto: TV Nova)


Ostatně, podívejte se na vše ve VIDEU!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MILÝ ROZHOVOR: Hokejový ostrostřelec Martin Procházka by se rád omluvil! Komu a za co?

Michal Jančařík promluvil o zdravotním stavu: Prošťouchneme nohy a bude to ideální!


Moderátorka TV Nova napsala knihu pohádek. Prozradila, čím je výjimečná!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář