Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

To, jak se děti stravují, se může dost razantně projevit nejen na váze, ale také na jejich náladě. Šance na prožití poklidného dne se zvyšují díky tomu, že na talíř ratolesti dostanou kvalitní a vyváženou svačinu. Tady je několik tipů na zdravé, a...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HROZIVÁ FAKTA: 70 % obézních dětí z toho nevyroste. Čtyři tipy, jak tomu zabránit!

Vložit video na:

aktualizováno 02.10.2017, 10:35 | 02.10.2017, 10:35 | Nova.cz

To, jak se děti stravují, se může dost razantně projevit nejen na váze, ale také na jejich náladě. Šance na prožití poklidného dne se zvyšují díky tomu, že na talíř ratolesti dostanou kvalitní a vyváženou svačinu. Tady je několik tipů na zdravé, ale hlavně dobré recepty!

Obezitou a nadváhou trpí podle aktuálních statistik až třetina českých školáků. U 70 % z nich hrozí, že problémy s nadváhou budou přetrvávat i v dospělosti. Na vině je nedostatek pohybu i nesprávné návyky v jídelníčku. V Česku se podle odborníků rozvinula i takzvaná obezitogenní slepota – výskyt obezity je tak významný, že ho lidé přestali vnímat a stává se normou.

 

Maminy s rozumem 82. díl. - 4
(Foto: Nova.cz)

V novém díle pořadu Maminy s rozumem jsou ukázány čtyři recepty na svačinky, které zaberou jen pár minut a navíc jsou nutričně vyvážené a hlavně dětem chutnají.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Dělá dítě před odchodem do školky scény? Odborník radí, kdy vytrvat a kdy ho stáhnout

Nová rozbuška mezi mámami: Vitamín D v kapkách. Je nutné ho dětem podávat denně? Ne!

Nenechte psy olizovat děti ani skákat na gauč! Cvičitelka radí, jak je vychovávat v rodiněSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář