Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdybyste byli třeba o 15 cm vyšší? Kristina Kloubková vám ukáže, jak si jednoduše vyrobit chůdy, se kterými své vysněné výšky dosáhnete!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte si chůdy z plechovek! Můžete si s nimi zahrát zábavnou hru

Vložit video na:

aktualizováno 05.10.2017, 18:07 | 05.10.2017, 15:11 | Nova.cz

Také jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdybyste byli třeba o 15 cm vyšší? Kristina Kloubková vám ukáže, jak si jednoduše vyrobit chůdy, se kterými své vysněné výšky dosáhnete!

Na výrobu chůd budete potřebovat dvě plechovky, nejlépe od barev, ale pokud doma nemáte, můžete použít plechovky například od ovoce. Dále potřebujete tkaničky, délku necháme na vás podle vaší výšky. A můžete se do toho pustit!

Hravě zdravě - 2
(Foto: Nova.cz)


Plechovky nezapomeňte před použitím pořádně umýt a udělejte do každé plechovky díru. Teď se může zapojit i silák tatínek, ale pokud není zrovna při ruce, pomocí otvíráku na víno zvládne díru do plechovky udělat každý. Provlékněte provázek a chůdy jsou hotové!

Hravě zdravě - 1
(Foto: Nova.cz)


Pokud jste kreativní, můžete na plechovky něco nalepit nebo pomocí speciálních fix na různé materiály vytvořit veselé obrázky. Výroba je velmi jednoduchá a zábavu si pak užije opravdu každý! Tak co, máte doma už své vlastnoručně vyrobené chůdy?

Můžete soutěžit o to, kdo za co nejkratší čas dojde z pokoje do ložnice a zpět. Cestu můžete navíc ztížit různými překážkami jako jsou polštáře nebo další úkoly navíc!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte dětem huňatého králíčka
 
HRAVĚ ZDRAVĚ: Vyrobte s dětmi originální přívěsek. Jak na to? Zvládne to každý!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Tescoma s chutí

VYHRÁVEJTE s pořadem Tescoma s chutí! Každý týden na vás čekají sladké ceny! »

Sledovat pořad Tescoma s chutí se rozhodně vyplatí. Nejenže se dozvíte o chutných receptech a načerpáte várku inspirace, nyní budete moci vyhrát také skvělé ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku! ... více»

Hravě zdravě - 1

VIDEO: Tipy a návody pro všechny šikovné ručičky! Zabavte sebe i své děti s oblíbenou moderátorkou »

Pokud jste příznivci domácích prací a rádi mlsáte, určitě si nesmíte nechat ujít pořad Hravě zdravě! Rodiče, děti, ale i prarodiče se v něm mohou každý týden těšit na cvičení, zdravé vaření i vyrábění jednoduchých hraček. ... více»

HRAVĚ ZDRAVĚ: Zábavná hra, která si získá velké i malé

HRAVĚ ZDRAVĚ: Ideální zábava na narozeninovou párty! Vyrobte s dětmi tuto jednoduchou hru »

Zabavit děti může být občas pořádný oříšek. Obzvláště když jich máte doma tucet na narozeninové oslavě! Vykašlete se na najaté kouzelníky nebo klauny, vaše ratolesti dokonale zabaví tato jednoduchá hra! ... více»