Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Seriál Arrow si získal mnoho fanoušků i díky realistické akci. Herci často riskují zranění a představitel titulní role není výjimkou. Podívejte se, co se mu během natáčení stalo!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

Arrow - 15
Arrow - 15
aktualizováno 04.03.2018, 13:57 | 04.03.2018, 13:57 | Kir

Seriál Arrow si získal mnoho fanoušků i díky realistické akci. Herci často riskují zranění a představitel titulní role není výjimkou. Podívejte se, co se mu během natáčení stalo!

Stephen Amell si získal srdce mnoha fanoušků jako představitel Olivera Queena, miliardáře, který nese odkaz Robina Hooda. Po nocích se v zelené kápi s lukem a šípy prohání po ulicích Star City jako Green Arrow.

Pečlivě trénuje, aby si udržel muskulaturu a mnoho cviků, které znáte ze seriálu, vychází právě z jeho vlastního tréninku. Tvůrci dokonce před lety na jednom komiksovém festivalu prohlásili, že když se řešilo obsazení, Stephen jim poslal video ze svého cvičení. Když jej viděli, divili se, co všechno dokáže a bylo jasno, že Amell bude Arrow.

Stephen Amell drtivou většinu svých kaskadérských kousků v seriálu provádí sám, bez dubléra, takže se nějakým následkům nevyhne. Jedním z nich je solidně oteklý sval na předloktí.


Stephen Amell - Arrow - zranění
(Foto: Twitter)


Na svém Twitterovém se účtu pochlubil dokonce fotografií. Během natáčení se do ruky udeřil tak silně, že jeho předloktí tak trochu oteklo a vypadalo jako vodní meloun.Seriál Arrow se vysílá každý den ve 12:10 na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!


TOP 8 zajímavostí o seriálu ARROW! Tohle jste tušili?


Autor: KirSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář